Miten ja mistä

Miten kehitysvammainen saisi seksiseuraa?? aikamoinen ongelma löytää nainen
121017
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Se ei ole helppoa seksi seuraa etsiä edes muista joilla on Lievä älyllinen kehitysvamma kun älyllinen kehitysvammaisuus näkyy eri tavalla jos on todettu myös Adhd.

Josta on Kehitysvammaliitto sivulla kirjoitettu älyllinen kehitysvammaisuus näkyy eri tavalla jos on lisäksi Adhd, Autismi tai Fasd

Äänestä

Minä etsin myös pelkän Lievän älyllisen kehitysvamman seksisuhde seuraa, kun en osaa sitoutuu mihinkään pitkällä aikavälillä pysyvästi.

Jos kiinnostaa laita minulle kaveri pyyntö tähän profiiliin jos haluaa joku mies jolla on Lievä älyllinen kehitysvamma seksi seuraa ainoastaan.

Tässä linkki minun profiiliin Facebook sivulla

https://www.facebook.com/hennamaria.koskela.3/?__n=K&locale=fi_FI

Äänestä
  • Sinä et ainakaan ketään saa

    Äänestä

Kuule, ei ketään kiinnosta

Äänestä

seksiseuraa saa vammainenkin
vamma ei ole este jos on rahaa
seksitreffit sivuilla on paljon nätttejä tyttöjä joita voi rakastelka niin kuin huvittaa ne tykkää mutta se maksaa 100-200 euroa yksi tytön seksi

Äänestä

Miehelle ongelma on varmasti suurempi kuin naisella, niinkuin aina. Nainen tekee valinnan ja tarjontaa yleensä on. Pitäisikö kvammaisen miehen siirtyä gay-puolelle, niin kysyntä ja tarjonta vähän tasoittuu?

Äänestä
  • Keharit nai kenen kanssa vain.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Keharit nai kenen kanssa vain.

    Jos joku heitä huolii

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Keharit nai kenen kanssa vain.

    Vaikka puhelinpylvään

    Äänestä

gay hommat on aika monen kevan mieleen,onhan miehelläkin reikä ja suu
joskus ei vaihto ehtoja ole vaikka miehen kanssa en seurustelisi.
miehen kanssa homma ei maksa kuin 0-100 euroo
kokeile,saatat tykätä,naista saa kyllä odottaa
ei ole helppoa homma

Äänestä

Epätoivoiset ihmiset joutuvat maksamaan

Äänestä

Itse olen terve 50+ mies Tampereelta. Erilaisuus seksissä kiinnostaa. Olisin käytettävissä naiselle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miten kehitysvammainen saisi seksiseuraa?? aikamoinen ongelma löytää nainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu