Koulutusreissulla

Anonyymi-ap

Olin työkaverin kanssa viime viikolla muutaman päivän koulutuksessa. Oltiin koulutus oli kylpylähotellissa, ei tosin mitenkään liittynyt siihen kylpemiseen vaan hotellin kokoustiloissa. Työn täyteisiä päiviä ja illalla oltiin aika väsyneitä. Työkaveri sai houkuteltua minut kylpylän puolelle illalla, vaikka millään ei olisi jaksanut lähteä. Mutta olihan se rentouttavaa uida, saunoa ja ihan vaan oleskella vedessä.

Altallla joku mies tuli juttelemaan ja yllättäen ihan hyvin juttu hänen kanssa luisti. Jatkettiin vielä porealtaassa juttelua kun sinnekin osuttiin yhtä aikaa. Itselle jäi oikeen hyvä fiilis tuosta ja vähän jopa jotain tunnetta tuntui olevan. Ainakin sellaista kihelmöintiä tunsin kropassani.

Seuraava päivä olikin meidän koulutuksen viimeinen päivä. Koulutus kesti aika myöhään iltaan ja tällä kertaa ei kylpylään ehditty vaan mentiin syömään ja sen päälle ajateltiin käydä parit drinkit juomassa. Aamulla olisi kotimatkan aika. Drinkeillä kun oltiin niin tuo eilinen mies olikin samassa ravintolassa ja liittyi seuraamme. Houkutteli meitä alakerran tanssiravintolaan vielä iltaa jatkamaan. Lopulta päätettiin lähteä. Pari juomaa lisää siellä ja tanssi alkoi maittaa yllättävän hyvin. Eilinen tunne otti taas valtaansa ja tuntui todella mukavalta tanssia tämän miehen eli Mikon kanssa.

Työkaveri oli ottanut vähän enemmänkin juotavaa ja lähti jo hotellihuoneelle. Jäin vielä Mikon kanssa tanssimaan. Jossain vaiheessa iltaa olin myös lähdössä mutta Mikko kyseli, että tulisinko hänen huoneen kautta. Kävin taistelua päässäni, että mitä tehdä mutta päätin mennä. Heti ovella hän suuteli minua pitkään ja hyväili pakaroitani. Siinä vaiheessa päästin kaikista estoista irti ja annoin vaan mennä. Riisuttiin vaatteet ja Mikno hyväili kroppaani, erityisesti rintojani jotka saa mut ihan kuumaksi. Hän samalla myös sormella hieroi klittaani ja aloin olla melko valmis. Lopuksi Mikko rakasteli minua takaapäin. En ole aikoihin tässä asennossa rakastelkut, ja nyt tuntui jotenkin erikoisen hyvältä. Tunsin miten koko kroppani jännittyy ja sain valtavan voimakkaan orgasmin. Pian sen jälkee myös Mikko laukesi sisääni. Hyvöiltiin vielä hetken toisiamme ja sitten ajattelin, että on aika mennä omaan hotellihuoneeseen, ettei työkaverini ihmettele missä olen.

Mennessäni huoneeseen työkaverini makasi sängyllä puolialastomana. Rinnat paljaana ja pelkät pikkuhousut jalassa. Oli ilmeisesti vähän sammunut sinne tullessaan kesken riisumisen. Siinä kun katsoin häntä niin jotenkin alkoi uudelleen kiihotus nousta. Todella seksikkään näköisenä makasi nännit vähän kovana sängyllä. Teki todella paljon mieli koskettaa hänen rintojaan.

Nostin häntä paremmin sänkyyn ja laitoin peittoa päälle. Vähän hän siinä reagoi tuossa ja samalla varovaisesti kosketin rintoja. Enempää en uskaltanut häneen koskea vaan hetken katselin ja hyväilin vielä itseäni.

Aamulla vähän juteltiin illasta ja lähdettiin aamupalan jälkeen kohti kotimatkaa.

1

5140

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ihan kiva juttu.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies vinkkinä sulle

      Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista
      Ikävä
      98
      7663
    2. Oletko katkera kun

      Et saanut kaivattuasi
      Ikävä
      105
      5532
    3. Mitä haluat sanoa tällä hetkellä

      Hänelle 🫶 ⬇️
      Ikävä
      266
      4738
    4. Haluun sua niin paljon

      ❤️🥰🥹 Miehelle
      Ikävä
      49
      4683
    5. Vietetään yö yhdessä

      Rakastellaan koko yö
      Ikävä
      66
      3405
    6. Mitä palveluita mies..

      Haluaisit tilata minulta? -N
      Ikävä
      50
      2768
    7. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      58
      2457
    8. Olet oikeasti ollut

      Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.
      Ikävä
      22
      2418
    9. Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit

      Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘
      Ikävä
      29
      2372
    10. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      41
      2244
    Aihe