Koulutusreissulla

Anonyymi-ap

Olin työkaverin kanssa viime viikolla muutaman päivän koulutuksessa. Oltiin koulutus oli kylpylähotellissa, ei tosin mitenkään liittynyt siihen kylpemiseen vaan hotellin kokoustiloissa. Työn täyteisiä päiviä ja illalla oltiin aika väsyneitä. Työkaveri sai houkuteltua minut kylpylän puolelle illalla, vaikka millään ei olisi jaksanut lähteä. Mutta olihan se rentouttavaa uida, saunoa ja ihan vaan oleskella vedessä.

Altallla joku mies tuli juttelemaan ja yllättäen ihan hyvin juttu hänen kanssa luisti. Jatkettiin vielä porealtaassa juttelua kun sinnekin osuttiin yhtä aikaa. Itselle jäi oikeen hyvä fiilis tuosta ja vähän jopa jotain tunnetta tuntui olevan. Ainakin sellaista kihelmöintiä tunsin kropassani.

Seuraava päivä olikin meidän koulutuksen viimeinen päivä. Koulutus kesti aika myöhään iltaan ja tällä kertaa ei kylpylään ehditty vaan mentiin syömään ja sen päälle ajateltiin käydä parit drinkit juomassa. Aamulla olisi kotimatkan aika. Drinkeillä kun oltiin niin tuo eilinen mies olikin samassa ravintolassa ja liittyi seuraamme. Houkutteli meitä alakerran tanssiravintolaan vielä iltaa jatkamaan. Lopulta päätettiin lähteä. Pari juomaa lisää siellä ja tanssi alkoi maittaa yllättävän hyvin. Eilinen tunne otti taas valtaansa ja tuntui todella mukavalta tanssia tämän miehen eli Mikon kanssa.

Työkaveri oli ottanut vähän enemmänkin juotavaa ja lähti jo hotellihuoneelle. Jäin vielä Mikon kanssa tanssimaan. Jossain vaiheessa iltaa olin myös lähdössä mutta Mikko kyseli, että tulisinko hänen huoneen kautta. Kävin taistelua päässäni, että mitä tehdä mutta päätin mennä. Heti ovella hän suuteli minua pitkään ja hyväili pakaroitani. Siinä vaiheessa päästin kaikista estoista irti ja annoin vaan mennä. Riisuttiin vaatteet ja Mikno hyväili kroppaani, erityisesti rintojani jotka saa mut ihan kuumaksi. Hän samalla myös sormella hieroi klittaani ja aloin olla melko valmis. Lopuksi Mikko rakasteli minua takaapäin. En ole aikoihin tässä asennossa rakastelkut, ja nyt tuntui jotenkin erikoisen hyvältä. Tunsin miten koko kroppani jännittyy ja sain valtavan voimakkaan orgasmin. Pian sen jälkee myös Mikko laukesi sisääni. Hyvöiltiin vielä hetken toisiamme ja sitten ajattelin, että on aika mennä omaan hotellihuoneeseen, ettei työkaverini ihmettele missä olen.

Mennessäni huoneeseen työkaverini makasi sängyllä puolialastomana. Rinnat paljaana ja pelkät pikkuhousut jalassa. Oli ilmeisesti vähän sammunut sinne tullessaan kesken riisumisen. Siinä kun katsoin häntä niin jotenkin alkoi uudelleen kiihotus nousta. Todella seksikkään näköisenä makasi nännit vähän kovana sängyllä. Teki todella paljon mieli koskettaa hänen rintojaan.

Nostin häntä paremmin sänkyyn ja laitoin peittoa päälle. Vähän hän siinä reagoi tuossa ja samalla varovaisesti kosketin rintoja. Enempää en uskaltanut häneen koskea vaan hetken katselin ja hyväilin vielä itseäni.

Aamulla vähän juteltiin illasta ja lähdettiin aamupalan jälkeen kohti kotimatkaa.

1

7448

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ihan kiva juttu.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Petteri Orpo on satusetä

      Väittää että työllisyys on Suomessa samalla tasolla kuin hallituksen aloittaessa kesällä 2023. Fakta on, että työllisi
      Maailman menoa
      132
      3782
    2. Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta

      Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä
      Maailman menoa
      64
      2659
    3. Porvarimedia: Räsänen vei Lindtmanilta pääministerin paikan

      Lisäksi suomalaiset ovat innostuneet tuhlaaman, koska kuluttavat inflaation verran enemmän rahaa. Eikö porvarimedialla
      Maailman menoa
      34
      2612
    4. Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle

      Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi
      Maailman menoa
      76
      2432
    5. Ruotsi laskee jälleen bensaveroa, Riikka irvailee tumput suorana

      Euron bensa oli persujen vaalilupaus, mutta kohta alkaa olla kolmosella alkavia litrahintoja. Meanwhile in Sverige: "
      Maailman menoa
      27
      2310
    6. Olitkin liian hyvää ollaksesi totta nainen

      Ihastuin ja rakastuin, mutta se on minun ongelma. Ei sinun.
      Ikävä
      105
      1418
    7. Kaste pelastaa ihmisen

      Kristittyjen kirkkojen toimittama yksi Kaste on Jumalan tekemä pelastusteko, jossa perisyntiin hengellisesti kuollut ihm
      Kaste
      630
      1278
    8. SE TAPAHTUI - Pekka Aittakumpu: Avioero

      Perussuomalaisten kansanedusta Pekka Aittakumpu käy parhaillaan avioero prosessia. Aittakumpu on siviiliammatiltaan past
      Perussuomalaiset
      79
      1159
    9. Elisalla ja MTV:llä lihava riita - MTV:n kanavienlähetykset ovat katkeamassa Elisan asiakkailla

      Kaikkien MTV:n kanavien televisiolähetykset ovat katkeamassa Elisan kaapeli-tv-asiakkailta. https://www.is.fi/digitoday
      Maailman menoa
      154
      1097
    10. Uskon todistus

      Oikean uskovaisen ja nimikristityn erottaa siitä, että Jeesukseen uskova korottaa Jeesusta ja uskoa Häneen, mutta nimik
      Kaste
      261
      1056
    Aihe