Olin silloin 18 v. ja juuri kortin saanut nuorukainen. Olin käynyt pornokaupassa ja ostanut pari ulkomaista pornolehteä. Siihen aikaan tuota yhdyntämatskua ei kotimaisessa Jallussa ym. ollut. Pysähdyin matkalla levähdysalueelle ja selailin noita ostamiani lehtiä. Oli iltamyöhä ja levähdysalueella oli vain yksi henkilöauto. Autossa ei ollut ketään.
Stondishan siinä alkoi noita kuvia katsellessa ja otin kalun esille ja ajattelin vetäistä liiat paineet pois. Olin niin keskittynyt noihin kuviin, että en huomannut auton takaa ohitse kävelevää n. 30 v. naista. Nainen vilkaisi ohimennessää auton sivuikkunasta ja näki varmasti mitä olin tekemässä. Hän käveli muutaman askeleen ja kääntyi ja koputti sivuikkunaan. Yritin tunkea jäykistynyttä kaluani housuihin ja laiton lehden takkini alle sivupenkille.
Avasin ikkunan, ja nainen hymyili ja sanoi " hyvä juttu, mutta menee aivan hukkaan". Hän avasi oven ja nosti hiukan mini hamettaan. Sanoja ei tarvittu, kumpikin ymmärsi, mitä olisi mahdollisesti tuossa. Niinpä nainen riisui pikkuhousunsa ja tuli sylikkäin istumaan. Hän oli pienikokoinen ja sopi hyvin Ruotsalaisen tila-auton kuskinpenkillä istumaan syliini. Ja sinne ohjautui kaluni ihan oikeaan paikkaan. Pari minuuttia ehkä ja koko juttu oli siellä. Nainen pyysi jatkamaan vielä hetken. Ja niin tuli myös hänelle fyysinen täyttymys tuolle sessiolle.
Nainen nousi päältäni ja ulos autosta. Katseli hetken minua ja nauroi. Ei siinä juteltu mitään. En tiedä edes tuon naisen nimeä. Ja siinä hässäkässä jäi autonkin rekisteri ottamatta muistiin.
Motarin levähdysalueella
Anonyymi-ap
0
4629
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain34812176Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-17411210Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2806563Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2555347Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom2053850- 1763633
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin612695Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö1752415Nyt on kova paikka "suvaitsevaisille" naisille", kun naisille tuli oma taksi
ja syy siihen on kehitysmaalaiset taksisuharit, joista on koitunut paljon "ongelmia" naismatkustajille. Nimittäin "suva482211Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov131904