Olin silloin 18 v. ja juuri kortin saanut nuorukainen. Olin käynyt pornokaupassa ja ostanut pari ulkomaista pornolehteä. Siihen aikaan tuota yhdyntämatskua ei kotimaisessa Jallussa ym. ollut. Pysähdyin matkalla levähdysalueelle ja selailin noita ostamiani lehtiä. Oli iltamyöhä ja levähdysalueella oli vain yksi henkilöauto. Autossa ei ollut ketään.
Stondishan siinä alkoi noita kuvia katsellessa ja otin kalun esille ja ajattelin vetäistä liiat paineet pois. Olin niin keskittynyt noihin kuviin, että en huomannut auton takaa ohitse kävelevää n. 30 v. naista. Nainen vilkaisi ohimennessää auton sivuikkunasta ja näki varmasti mitä olin tekemässä. Hän käveli muutaman askeleen ja kääntyi ja koputti sivuikkunaan. Yritin tunkea jäykistynyttä kaluani housuihin ja laiton lehden takkini alle sivupenkille.
Avasin ikkunan, ja nainen hymyili ja sanoi " hyvä juttu, mutta menee aivan hukkaan". Hän avasi oven ja nosti hiukan mini hamettaan. Sanoja ei tarvittu, kumpikin ymmärsi, mitä olisi mahdollisesti tuossa. Niinpä nainen riisui pikkuhousunsa ja tuli sylikkäin istumaan. Hän oli pienikokoinen ja sopi hyvin Ruotsalaisen tila-auton kuskinpenkillä istumaan syliini. Ja sinne ohjautui kaluni ihan oikeaan paikkaan. Pari minuuttia ehkä ja koko juttu oli siellä. Nainen pyysi jatkamaan vielä hetken. Ja niin tuli myös hänelle fyysinen täyttymys tuolle sessiolle.
Nainen nousi päältäni ja ulos autosta. Katseli hetken minua ja nauroi. Ei siinä juteltu mitään. En tiedä edes tuon naisen nimeä. Ja siinä hässäkässä jäi autonkin rekisteri ottamatta muistiin.
Motarin levähdysalueella
Anonyymi-ap
0
4545
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3534112Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1303652Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku92371Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei82200Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1471835- 1181769
Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181748Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241379Martina mukana erikoisjoukossa
Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j1481030Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta79915