Rouvan tietokone

Anonyymi-ap

Olen lukiolaispoika, ja teen päivityksiä tietokoneille, filmoille ja myös yksityisille ihmisille. Kuukausi sitten laitoin pienen yrityksen tietojärjestelmät uusiksi. Firman pomo sanoi, että hän työskentelee myös kotona, ja siellä on kolme konetta, jotka pitäisi myös katsoa.

Seuraavana iltana lupasin tulla tutkimaan, mitä pitäisi tehdä. Katsoin koneet lävitse ja ehdotin tietoturva ja ohjelmointipäivityksiä. Ne voisi ladata netistä ja maksaa Visalla. Selvä, sanoi pomo, vaimoni on kotona ja hänellä on käyttöoikeus tileihin. Sovimme, että tulen aamusta, tai aamupäivällä.

Helppo juttu, virusturvat ym. oli nopeasti päivitetty. Vaimo, sellainen mukava ja siro, maksoi kortillaan suoraan netistä tilatut ohjelmat. Lopuksi hän kysyi, laittaisinko hänen henkilökohtaisen koneensa myös samalla. Avasin koneen ja latasimme sinne uudet virusturvat. Pakkasin tiedoston ja siivosin roskapostit pois, kuten oli sovittu.

En saanut työtä valmiiksi, kun vaimon puhelin soi ja hän meni alakertaan puhumaan. Tietokonees oli salattu tiedosto, todella iso. Kun rouva puhui puhelimessa, ajattelin kokeilla, olisiko tuolle tiedostolle jokin helppo salasana. Pöytälaatikosta löytyi pieni lappu, jossa oli kaikki koneen salasanat. Avasin sen tiedoston, jota en ollut vielä nähnyt.

Ja hup keikkaa, siellä oli kuvatiedosto. Rouvaa, eestä ja rouvaa takaa. Monenlaista seksi matskua ihan mielettömästi. Myös seksiakteja rouvasta ja joistakin hmm. ei omasta miehestä. Ihan rehellistä pornoa. Ja niitä selatessa minulla alkoi tahdosta riippumaton refleksi.

Rouva oli tullut takaisin ja kosketti olkapäätäni kysyen samalla, "miltä näytti" Ja minä vastasin, että "näyttihän se..." Nainen kokeili etumustani ja nyökkäsi hyväksyvästi. " Jos haluat, niin minä olen ...valmis" Hän riisui vaatteensa ja nojautui kattoikkunan karmiin, levitti säärensä.

Pieni sievä pylly ja sen alla näkyi viiva. Pudotin farkut kinttuihin ja työnnyin takaapäin naisen hupivakoon. Nainen katseli ulos ikkunasta talon pihalle ja sanoi " tee vaan, mä katselen, että mun mies ei tule". Ja minä tein, kun kerran pyydettiin. Voi siinä viisi minuuttia mennä ja sitten naiselta tuli ja minulta heti perään.

Ehdotin naiselle, että hän muuttaisi salasanansa pidemmäksi. Poistuin talosta nopeasti. Pelkäsin , että jos mies tulisi pihalla vastaan, näyttäisinkö hmm. saaneelta. Onnellisesti selvisin kotiin.

Viikon päästä samalla kadulla asuva nainen soitti ja kysyi osaisinko laittaa hänen tietokoneensa kuntoon, kun se oli mennyt ihan tilttiin. Oli saanut vinkin ystävättäreltään.

7

8177

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No mites siellä kävi

    • Anonyymi

      Huomaa että kirjoittaja ei oikeasti ole mikään teinipoika 😂😂😂

    • Sama tarina kirjoitettu jo aikaisemmin, moneen otteeseen.

      • Anonyymi

        Ennen oli putkimiehet, sähkömittarin lukijat ja nuohoojat noiden kotirouvien ilona. Nyt on tullut uusia ammattiryhmiä tuolle saralle. Kyllä minunkin 50 v. vaimoni katseli IT- jannua uteliaasti. Niin tuo maailma vain muuttuu.


    • Anonyymi

      Joskus aikoinaan oli putkimies, sähkömittarin lukija ja nokisutari kovaa valuuttaa kotirouvien piirissä. Nyt tietokone nörtti.

      • Anonyymi

        Kas vain, maailma muuttuu.


      • Anonyymi

        Pitsa lähetti myös... rva 44 v.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      25
      3140
    2. Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen

      Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A
      Kotimaiset julkkisjuorut
      12
      2289
    3. Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?

      Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.
      Puolanka
      72
      2168
    4. Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen

      Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell
      Kotimaiset julkkisjuorut
      105
      1941
    5. Toivoisitko Rakas vielä?

      Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.
      Ikävä
      76
      1623
    6. Ihan pieni näkeminen vaan

      👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥
      Ikävä
      42
      1439
    7. Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"

      Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta
      Suomalaiset julkkikset
      16
      1355
    8. Keskustelua kasteesta

      You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti
      Kaste
      400
      1285
    9. Jos saisit antaa yhden neuvon

      jälkikasvullesi elämää varten, niin minkä antaisit?
      Sinkut
      114
      1130
    10. Tulipalo viimeyönä

      Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj
      Jämsä
      15
      1096
    Aihe