Rouvan tietokone

Anonyymi-ap

Olen lukiolaispoika, ja teen päivityksiä tietokoneille, filmoille ja myös yksityisille ihmisille. Kuukausi sitten laitoin pienen yrityksen tietojärjestelmät uusiksi. Firman pomo sanoi, että hän työskentelee myös kotona, ja siellä on kolme konetta, jotka pitäisi myös katsoa.

Seuraavana iltana lupasin tulla tutkimaan, mitä pitäisi tehdä. Katsoin koneet lävitse ja ehdotin tietoturva ja ohjelmointipäivityksiä. Ne voisi ladata netistä ja maksaa Visalla. Selvä, sanoi pomo, vaimoni on kotona ja hänellä on käyttöoikeus tileihin. Sovimme, että tulen aamusta, tai aamupäivällä.

Helppo juttu, virusturvat ym. oli nopeasti päivitetty. Vaimo, sellainen mukava ja siro, maksoi kortillaan suoraan netistä tilatut ohjelmat. Lopuksi hän kysyi, laittaisinko hänen henkilökohtaisen koneensa myös samalla. Avasin koneen ja latasimme sinne uudet virusturvat. Pakkasin tiedoston ja siivosin roskapostit pois, kuten oli sovittu.

En saanut työtä valmiiksi, kun vaimon puhelin soi ja hän meni alakertaan puhumaan. Tietokonees oli salattu tiedosto, todella iso. Kun rouva puhui puhelimessa, ajattelin kokeilla, olisiko tuolle tiedostolle jokin helppo salasana. Pöytälaatikosta löytyi pieni lappu, jossa oli kaikki koneen salasanat. Avasin sen tiedoston, jota en ollut vielä nähnyt.

Ja hup keikkaa, siellä oli kuvatiedosto. Rouvaa, eestä ja rouvaa takaa. Monenlaista seksi matskua ihan mielettömästi. Myös seksiakteja rouvasta ja joistakin hmm. ei omasta miehestä. Ihan rehellistä pornoa. Ja niitä selatessa minulla alkoi tahdosta riippumaton refleksi.

Rouva oli tullut takaisin ja kosketti olkapäätäni kysyen samalla, "miltä näytti" Ja minä vastasin, että "näyttihän se..." Nainen kokeili etumustani ja nyökkäsi hyväksyvästi. " Jos haluat, niin minä olen ...valmis" Hän riisui vaatteensa ja nojautui kattoikkunan karmiin, levitti säärensä.

Pieni sievä pylly ja sen alla näkyi viiva. Pudotin farkut kinttuihin ja työnnyin takaapäin naisen hupivakoon. Nainen katseli ulos ikkunasta talon pihalle ja sanoi " tee vaan, mä katselen, että mun mies ei tule". Ja minä tein, kun kerran pyydettiin. Voi siinä viisi minuuttia mennä ja sitten naiselta tuli ja minulta heti perään.

Ehdotin naiselle, että hän muuttaisi salasanansa pidemmäksi. Poistuin talosta nopeasti. Pelkäsin , että jos mies tulisi pihalla vastaan, näyttäisinkö hmm. saaneelta. Onnellisesti selvisin kotiin.

Viikon päästä samalla kadulla asuva nainen soitti ja kysyi osaisinko laittaa hänen tietokoneensa kuntoon, kun se oli mennyt ihan tilttiin. Oli saanut vinkin ystävättäreltään.

7

6439

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No mites siellä kävi

    • Anonyymi

      Huomaa että kirjoittaja ei oikeasti ole mikään teinipoika 😂😂😂

    • Sama tarina kirjoitettu jo aikaisemmin, moneen otteeseen.

      • Anonyymi

        Ennen oli putkimiehet, sähkömittarin lukijat ja nuohoojat noiden kotirouvien ilona. Nyt on tullut uusia ammattiryhmiä tuolle saralle. Kyllä minunkin 50 v. vaimoni katseli IT- jannua uteliaasti. Niin tuo maailma vain muuttuu.


    • Anonyymi

      Joskus aikoinaan oli putkimies, sähkömittarin lukija ja nokisutari kovaa valuuttaa kotirouvien piirissä. Nyt tietokone nörtti.

      • Anonyymi

        Kas vain, maailma muuttuu.


      • Anonyymi

        Pitsa lähetti myös... rva 44 v.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä

      Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai
      Ikävä
      94
      9397
    2. Persut: haluamme lisää veroja!

      Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki
      Maailman menoa
      72
      4877
    3. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      44
      4551
    4. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      8
      2338
    5. Numero josta kaivattusi tulee mieleen

      Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.
      Ikävä
      100
      1576
    6. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      42
      1373
    7. Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera

      Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota
      Lieksa
      51
      1302
    8. Tämmönen höpsö

      Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress
      Suhteet
      44
      1286
    9. Heräsin taas sinä mielessä

      Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?
      Ikävä
      64
      1252
    10. Kannattaa toimia yleisesti ottaen

      Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo
      Ikävä
      169
      1174
    Aihe