Rouvan tietokone

Anonyymi-ap

Olen lukiolaispoika, ja teen päivityksiä tietokoneille, filmoille ja myös yksityisille ihmisille. Kuukausi sitten laitoin pienen yrityksen tietojärjestelmät uusiksi. Firman pomo sanoi, että hän työskentelee myös kotona, ja siellä on kolme konetta, jotka pitäisi myös katsoa.

Seuraavana iltana lupasin tulla tutkimaan, mitä pitäisi tehdä. Katsoin koneet lävitse ja ehdotin tietoturva ja ohjelmointipäivityksiä. Ne voisi ladata netistä ja maksaa Visalla. Selvä, sanoi pomo, vaimoni on kotona ja hänellä on käyttöoikeus tileihin. Sovimme, että tulen aamusta, tai aamupäivällä.

Helppo juttu, virusturvat ym. oli nopeasti päivitetty. Vaimo, sellainen mukava ja siro, maksoi kortillaan suoraan netistä tilatut ohjelmat. Lopuksi hän kysyi, laittaisinko hänen henkilökohtaisen koneensa myös samalla. Avasin koneen ja latasimme sinne uudet virusturvat. Pakkasin tiedoston ja siivosin roskapostit pois, kuten oli sovittu.

En saanut työtä valmiiksi, kun vaimon puhelin soi ja hän meni alakertaan puhumaan. Tietokonees oli salattu tiedosto, todella iso. Kun rouva puhui puhelimessa, ajattelin kokeilla, olisiko tuolle tiedostolle jokin helppo salasana. Pöytälaatikosta löytyi pieni lappu, jossa oli kaikki koneen salasanat. Avasin sen tiedoston, jota en ollut vielä nähnyt.

Ja hup keikkaa, siellä oli kuvatiedosto. Rouvaa, eestä ja rouvaa takaa. Monenlaista seksi matskua ihan mielettömästi. Myös seksiakteja rouvasta ja joistakin hmm. ei omasta miehestä. Ihan rehellistä pornoa. Ja niitä selatessa minulla alkoi tahdosta riippumaton refleksi.

Rouva oli tullut takaisin ja kosketti olkapäätäni kysyen samalla, "miltä näytti" Ja minä vastasin, että "näyttihän se..." Nainen kokeili etumustani ja nyökkäsi hyväksyvästi. " Jos haluat, niin minä olen ...valmis" Hän riisui vaatteensa ja nojautui kattoikkunan karmiin, levitti säärensä.

Pieni sievä pylly ja sen alla näkyi viiva. Pudotin farkut kinttuihin ja työnnyin takaapäin naisen hupivakoon. Nainen katseli ulos ikkunasta talon pihalle ja sanoi " tee vaan, mä katselen, että mun mies ei tule". Ja minä tein, kun kerran pyydettiin. Voi siinä viisi minuuttia mennä ja sitten naiselta tuli ja minulta heti perään.

Ehdotin naiselle, että hän muuttaisi salasanansa pidemmäksi. Poistuin talosta nopeasti. Pelkäsin , että jos mies tulisi pihalla vastaan, näyttäisinkö hmm. saaneelta. Onnellisesti selvisin kotiin.

Viikon päästä samalla kadulla asuva nainen soitti ja kysyi osaisinko laittaa hänen tietokoneensa kuntoon, kun se oli mennyt ihan tilttiin. Oli saanut vinkin ystävättäreltään.

7

6377

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No mites siellä kävi

    • Anonyymi

      Huomaa että kirjoittaja ei oikeasti ole mikään teinipoika 😂😂😂

    • Sama tarina kirjoitettu jo aikaisemmin, moneen otteeseen.

      • Anonyymi

        Ennen oli putkimiehet, sähkömittarin lukijat ja nuohoojat noiden kotirouvien ilona. Nyt on tullut uusia ammattiryhmiä tuolle saralle. Kyllä minunkin 50 v. vaimoni katseli IT- jannua uteliaasti. Niin tuo maailma vain muuttuu.


    • Anonyymi

      Joskus aikoinaan oli putkimies, sähkömittarin lukija ja nokisutari kovaa valuuttaa kotirouvien piirissä. Nyt tietokone nörtti.

      • Anonyymi

        Kas vain, maailma muuttuu.


      • Anonyymi

        Pitsa lähetti myös... rva 44 v.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      249
      17377
    2. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      180
      12358
    3. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      55
      6111
    4. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      69
      4955
    5. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      21
      4955
    6. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      26
      4052
    7. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      84
      3635
    8. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      23
      3612
    9. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      40
      3138
    10. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      145
      3113
    Aihe