Muistaako kukaan yhtä suomalaista animaatiosarajaa jostain jalkapalloilijasta. Sen introssa sanottiin "everybody knows the monkey but the monkey knows no one" ja yks jakso oli ku ne laski baarijonos jotai matikkaa ja sit yks oli ku ne oli jossai bussissa ja sit jossai jaksossa ne joutu yöpyä lehmän perseessä jostain syystä.
Olen yrittäny ettii sitä monta vuotta ku näin sen kerra youtubes. Muistan että jalkapalloilijan lisäksi paahenkilönä oli sen valmentaja.
Suomalainen Animaatiosarja Jalkapalloilijasta
0
718
Luetuimmat keskustelut
- 39665
- 86638
Sinä mies olisit
ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s31580Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.16578Miksi jätit minut
Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?37523Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella
Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?49511- 34502
Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se
Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?62495- 63491
- 68479