Viikonlopun huviretki

Anonyymi-ap

Onko Porvoossa mitään kivaa ohjelmaa viikonloppuna kolmelle 50+ nuorekkaalle naiselle ? Majoitumme sukulaistädin luona, joten yöpyminen järjestynyt. Räkälät ei kiinnosta.

3

209

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Porvoolaiset känniset setä miehet vonkaa pillua kaikilta muualta tulleilta naisilta vaikka ei oli mistään räkälästäkään kyse. Tietysti voi tekeytyä ystävälliseksi ja antaa niiden tarjota muutamat drinkit, mutta sitten liueta muualle.

    • Anonyymi

      Se vasta hankaloittaa tilannetta jos joku äijä ihastuu ja ehdottaa antamaan puhelinumeron. Sellaisen varalta kannatta antaa joku keksitty numero.

    • Anonyymi

      Kyllä sitä kivaa ohjelmaa yllin kyllin löytyy kunhan et ole turhan tiukkapipoinen ja aina jalat ristissä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      106
      2225
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      896
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      66
      843
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      46
      800
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      766
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      518
      725
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      640
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      64
      625
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      590
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      561
    Aihe