Jos pikkuhuuhkajat pääsee EM-kisoihin, niin tulee kumminkin kovia maita samaan lohkoon. Eli ei pärjätä. Kertokaa pärjätäänkö siellä?
Pikkuhuuhkajat 2025 EM-kisoihin?
3
327
Vastaukset
- Anonyymi
No...lähtökohtaisesti Suomella on niin sanottu heittopussin asema. Se on aina siinä ja siinä, kannattaisiko mieluummin karsiutua kisoista kuin joutua kisojen heittopussiksi.
Tosin juniorien osalta tämä on yksi paikka jossa on mahdollista onnistuneella esityksellä saada oma ura alkuun. Mutta kyse on silloin yksilön onnistumisesta tulevaisuuden palkkaluokan petaamisessa, ei niinkään suomen maajoukkueen onnistumisesta. - Anonyymi
Se heittopussi asema on tosi kurja. Ei tulla menestymään. Tulee kovia maita samaan lohkoon
- Anonyymi
Sehän se lohkojen arvontakorien tehtävä on. Heittopussit ripotellaan koviin lohkoihin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082824Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672501Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061172Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831015Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1241002- 671000
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait269948Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka320921Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768