Hei! Olisiko kellään hyviä ja persoonallisia lahjaideoita veljelleni ja hänen vaimolleen. Heillä todellakin on jo kaikkea, myös lapsi ja oma koti. Hinta saisi olla mielellään korkeintaan 60?. Häät ovat jo kuuden viikon kuluttua ja pää on niin tyhjä että... :/ Mielestämme ovat aika "vaativia", niin ettei ihan minkälainen tavara vaan käy, laatua pitää olla.
Kiitos kaikille avusta :)
tv.Sulhasen veli & puoliso
Veljelle ja hänen tulevalle vaimolleen
...
5
1588
Vastaukset
- ulko-oveen
on kiva juttu
- sivu
www.taikaloora.fi
- nennu
www.sininenhuone.fi
Sieltä voi tilata käsintehdyn kirjan, siihen siis saa päättää kaiken itse eli sivumateriaalit, kansikuvat ja kaiken. Itse tilasin serkulleni tuollaisen kirjan häälahjaksi ja tulee maksamaan n.30e ja siinä on nimet ja päivämäärä ensimmäisellä sivulla.
Kirjat ovat siis käsintehtyjä ja sidottuja joten laatua on! :)- nennu
että se osoite olikin
www.sininenhuone.net (eikä .fi)
=) - möötti
nennu kirjoitti:
että se osoite olikin
www.sininenhuone.net (eikä .fi)
=)unisieppari. monenkokoisis ja hintaisia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit325189Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3944479Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483799KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1282902Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku112470Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212282Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181988Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511962- 1231890
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241449