Paniikki

Mitä teen, kun luulin, että rulla oli tarkoitettu lattiaan, mutta minulle selvisikin, että se olikin seinätapettia? Lattian ja tapetin välissä on liisteriä.
2475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nyt ei auta muu kuin naulata taulut lattiaan.

Äänestä

Ethän sä vaan oo tosissas?!?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kukko kirjoitti:

Mitä teen, kun luulin, että rulla oli tarkoitettu lattiaan, mutta minulle selvisikin, että se olikin seinätapettia? Lattian ja tapetin välissä on liisteriä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu