Tämä Pajtim statovci vaikuttaa homolta? Siis hyvä juttu jos homo voitti.
Finlandia-palkinnon voitti homo
10
438
Vastaukset
- Anonyymi
Ei siitä ole selkeitä todisteita käsittääkseni
- Anonyymi
Kenelle pitäisi todistella . Jokaisen oma asia mikä on, ei tartte raljeerata netissä ollenkaan
- Anonyymi
Mikä ihme siinä on että on koko ajan mainittava sana homo. Hän on ihminen ja se mikä sukupuolinen suuntaus hänellä on , ei ole voiton kanssa mitään tekemistä . Vai sanotko jos olisi ollut joku toinen että hetero voitti.
Aika lopettaa aina mainitsemasta asioita jotka ovat jokaisen ihan yksityisiä . Ihmisiä ollaan kaikki suuntauksista huolimatta- Anonyymi
Tämä on inspiroivaa että homo voi voittaa.
- Anonyymi
Hänen seksuaalisella suuntautuneisuudellaan ei ole yhtään mitään tekemistä palkinnon kanssa. Miksi tästä tehdään joka paikassa iso numero ja samalla halutaan tulla kohdeltavaksi kuten ketä tahansa muutakin?
- Anonyymi
Eikö voi olla ylpeä siitä että homo sen voitti?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikö voi olla ylpeä siitä että homo sen voitti?
Ihminen voitti ja hänen nimensä ei ole homo , vaan hänellä on oikea nimi . Joten että hän voitti ei ole sukupuolisella suuntauksella mitään tekemistä.
Siis teet asian ihan muuksi kun mitä se on. Oletko kysynyt häneltä lupaa että raljeerata netissä hänen mahdollisesta kukupuolisesta suuntauksesta ihan kun se olisi sinun oikeus jotenkin. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikö voi olla ylpeä siitä että homo sen voitti?
Voittiko hän siis homouden takia ainoana ansionaan homous? Eikö hän olekaan ihminen jolla on nimi? Onko hän siis pelkästään homo ilman mitään muita ominaisuuksia? Jos haluat nähdä homon homona, etkä yksilönä, niin voi olla ylpeä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voittiko hän siis homouden takia ainoana ansionaan homous? Eikö hän olekaan ihminen jolla on nimi? Onko hän siis pelkästään homo ilman mitään muita ominaisuuksia? Jos haluat nähdä homon homona, etkä yksilönä, niin voi olla ylpeä.
En ole niin sanonut että homous on ainoa ansio. Voi olla ylpeä jos vaikka ensimmäinen tumma tai nainen valitaan presidentiksi tai voittaa jonkun asian.
- Anonyymi
Painukoon Pajtim Statovci takaisin sukunsa maisemiin ja pysyköön Suomesta kaukana... Patsaan saa viedä mennessään.
Tuo patsas ei ole ansiosta vaan *suvaitsevaisuus saavutus*
Homohöppänä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2082485
Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä
Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo401634Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa
On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall1411286Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.
Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol2931086Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis3141036Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden
Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe561012Kääminsä polttanut taksi suomussalmella
Vieläkö sillä hermonsa menettäneellä hulluja ylinopeuksia ajavalla asiakkaansa haukkuvalla( jos ajat paska kyydin hänen22975- 55926
Jorma Uotinen avaa sanaisen arkkunsa TTK-miesparista ja koko uudistuksesta: "Sehän on..."
Tanssii Tähtien Kanssa -parketilla nähdään ensimmäistä kertaa Suomessa tanssiparina miespari kauden alusta asti. Mikko S19814Aina ku nään sun kuvan
Tekis mieli kirjoittaa viesti: Moi kulta, on ikävä❣️🤗 ihan noin vain, lyhyt ja ytimekäs 😁🤭58783