Nyt riitti loska!

Tämä Ritva pakkaa kimpsunsa ja kampsunsa ja lähtee liitämään vanhainkodista kohti Pattaijjaa!!
3146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Löysitkö sieltä rakkauden, vai kuinka loskankarkumatkasi sujuu?

Onko siellä lämmintä, vai tuntuuko meri tuuli viileältä.

Äänestä

Hyvähän sinun Ritu on rellestää kun asut piparipurkin päällä. Sama se kuule juttu Suomen tai Vennään. Kaihoisella muistelen. adam.

Äänestä
  • Ei se kuule piparipurkki paljon lämmitä perseen alla.
    Rahaa siellä tarvitaan, mutta mistäs adam sitä ottaa, köyhtynyt eläkeläinen jok ei pääse enää Vennäällekkään viinan hakuun.

    Kaikki portit kiinni.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tämä Ritva pakkaa kimpsunsa ja kampsunsa ja lähtee liitämään vanhainkodista kohti Pattaijjaa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu