Vaimon toyboy

Anonyymi-ap

37 vuotias vaimoni, kokoluokassa xs, siis pieni ja sievä kaikella tapaa, tapasi tuollaisen melkein kokoisensa nuorukaisen, siis alle 160 cm ja alle 50 kg. Olemme aikaisemmin harrastaneet noita kaikensorttisia "pöyriä". Sinänsä nuo ryhmäjutut ovat tuttuja.

Ensin minulle näytettiin valokuvaa, vaatteet päällä. No minusta ihan ok. tyyppi, tuunattu USA auto ja ajokortti. Juttelin puolituntia hänen kanssaan puhelimessa, vaikutti hiukan hiljaiselta, mutta tosi fiksulta. Vaimo on aina, siis melko varmasti... vaatinut minulta hyväksymisen seksin harrastamiseen jonkun vieraan kanssa. Yleensä se on tapahtunut jossakin clubilla tai muissä vastaavissa paikoissa.

Nyt hän kuitenkin olisi tuonut tuon kaverin kotiimme. Minä myönnyin, mutta ehdotin kuitenkin menemistä kesämökillemme. Tämä sopi vaimolle. Kännykällä kesämökki lämpiämään ja viikon päästä sitten sinne.

Tuo Lauantai-ilta koitti ja kundi saapui wee kasin jyrinän saattelemana sovittuun aikaan. Oli vaihtamassa auton renkaita ja kaveri nousi autosta ja otti haskat takapoksista ja tuli auttamaan. Otteista päätellen automies. Juttelimme niitä näitä autoista. Vaimo huusi, että saunakin on lämmin. Menimme siis saunaan.

Kaveria kutsuttiin "Iso-Arskaksi", näin vaimo kertoi. Kovin ei tuo kuvaus sopinut pojan olemukseen. Saunassa selvisi syy tuohon lisänimeen. Kyllä kaverilla oli melkoinen heppi noin syrjäsilmällä arvioituna. Onks tää juttu nyt sulle ok ? Kysyi Arska. Minä nauroin ja nyökkäsin. Ja Arska jatkoi, jotenkin ei kiinnostaisi joutua sun kokoisen bodarin väkivallan kohteeksi.

Istuimme terassilla, kun vaimo pyysi tulemaan sisälle. Lokakuun ilta oli kylmä ja vaimon kehotuksesta siirryimme sisätiloihin. Vaimo oli laittautunut sillä välin tuollaisen aikuisviidenäyttelijän asuun. Ja kopotteli korkkareissa makuuhuoneeseen. Saaks mun mies katsella, niinkuin sovittiin, varmisti vaimo. Vastaukseksi tuli nyökkäys.

Vaimo meni selälleen vuoteelle ja Arska heitti pyyhkeen tuolille. Ihan täysi stondis, kullin pää osoitti melkein suoraan ylöspäin ja... se oli iso. Todella iso ja koko korostui vielä miehen hoikassa olemuksessa.

Vaimo levitti säärensä ja Arska nousi ns. pukille. Ei meinannut ekalla yrittämällä upota tuo mahtava mela, no ehkä meni liian huvittelureiän alareunaan. Vaimo ohjasi vädellään sanoen samalla, että tee se varovasti. Ja Arska totteli. Parikymmentä työntöä aivan huulilla, hyvää vartta jäi ainakin 10 cm käyttämättä.

Vaimo otti kaveria pakaroista kiinni, pienistä pakaroista, jotka sopivat mekein vaimon käsiin ja puristeli ja painoi itseään vasten. Taatusti oli pohjakosketus, kuulin tuon vaimon huokauksesta. Vaimo huokaisi syvään ja vartalo jännittyi kaarelle. Tule vaan sisälle, sanoi vaimo. Poika lisäsi tahtia ja laski sperman sisään.

Kyllä se vain niin on , että koolla on vaikutusta, tuumasin. Tuossa touhussa ei kauaa sukat kuluneet. Tosin pienen kuivattelun jälkeen oli vielä santsikierros. Eikä sekään kestänyt kuin television mainoskatkon verran. Olin siirtynyt toiseen huoneeseen katsomaan televisiota.

Seksi-ilottelijat tulivat myös olkkarin puolelle. Arska oli etsinyt pyyhkeen ja kysyi voisiko menna vielä suihkuun. Vaimo tuli viereeni soffalle ja sanoi koeta ja ohjasi käteni no sinne. Nahkasoffalle valui lemmenlientä. Olisiko myöhemmin minun vuoroni ?

0

2044

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

        narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
        Maailman menoa
        112
        4727
      2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

        Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
        Maailman menoa
        183
        4469
      3. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

        Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
        Ikävä
        114
        1895
      4. Tylsille treffeille

        Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
        Tunteet
        403
        1691
      5. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

        Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
        Maailman menoa
        33
        1462
      6. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

        Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
        Ensitreffit alttarilla
        6
        1179
      7. Upeeta! Rauha tulee pian!

        Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
        Maailman menoa
        367
        1172
      8. Minkä lempinimen olet

        antanut kaivatullesi?
        Ikävä
        73
        1087
      9. Mitä hyvää olet

        aiheuttanut kaivatullesi?
        Ikävä
        72
        1039
      10. Miksi et halua

        Seksiä sen kanssa jota rakastat? Vai ajatteletko että hän ei halua?
        Ikävä
        92
        978
      Aihe