Nyt on näimmä jo muutkin huomanneet että Markun tuotteet huutokauppakeisari saa on tavallaan plagioituja, siis kun telkkarissa on joku tehnyt jonkun tuotteen niin pian Markku tekee vähän samanlaisen ja laittaa oman nimmarin.
Yksi kerta joku mies teki siellä pajalla sellasen valojutun niin siihen vaan lätkäsi että on itse tehty, ei oikein rehellistä touhua.
Paljon näytetään strömsössä kaikkee ja siitä niitä sit voi tehdä
Ihmiset huutaa kauheita hintoja kun on Markun tekemä
Markun tuotteet
12
265
Vastaukset
- Anonyymi
Ihan kuin joku kehitysvammainen nakertelisi rojuista taidetta.
- Anonyymi
Vastaatko sanoistasi oletko valmis esittämään todistuksen kehitysvammaisuudesta.
- Anonyymi
Nysse eukko jo itkee iltsikassakin, kun joku on arvostellut aikamiehen lastenleikkejä.
- Anonyymi
Kioskissa olis nyt nuorempaakin tytteliä. Olisko vaihdon paikka?
- Anonyymi
Erityisryhmien päiväkeskuksissa askarrellaan samantapaisia "keksintöjä". Kopiointi on tuomittavaa.
- Anonyymi
Neliön muotoinen fillarin rengas ilmatäytteisellä kumilla olisi hurja myyntimenestys.
- Anonyymi
Ei hää pysty höylällään ja erikeeperillään sellaista tekeen
- Anonyymi
Kulman taakse ampuva haulikko olisi aika kova juttu. Piippuun vain 90:n asteen mutka. Kyllä ne haulit tiensä löytää. Sillä on ahjokin jossa lämmittää piipun punaiseksi.
- Anonyymi
Annetaan sen ahertaa höpötyksiään, ja jos joku ostaa, niin kaikelle on tarvitsijansa. Maailma on täynnä kaikenlaista, ja tämä ohjelma on yksi niistä.
- Anonyymi
Kuu kääkikoo, plop plop plop. Cittari hoitaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuu kääkikoo, plop plop plop. Cittari hoitaa.
Mee hankkimaan lobotomia
- Anonyymi
Plop plop plop, miltäs se teidä Joulu maistuu, köyhät?
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuolemanrangaistus
Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen1267130Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam904937Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa
Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk733791Sinä olet minun forEver
Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,273024Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni452596Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?
Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t281989Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan
Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei2091515Martinan prinsessahäät peruuntui
Seiska uutisoi Kauneus ja Terveyslehden artikkeliin perustuen mihin nämä häät kosahti.3251334Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella
Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/1671133Vakavasti psyykkisesti sairas on pakkohoidossa - Ja asuu silti kotona
Miten käy, kun vakavasti psyykkisesti sairas "hoidetaan" kotona? Norjassa psyykkisesti sairaiden vuodepaikkojen määrä on471126