Salomonin Vietnamissa tehdyt monot

Anonyymi-ap

Onko nämä uudet vietnamin boa monot nyt parempilaatuisia kuin ne aiemmat sininokat, jotka Romaniassa oli tehty? Niissähän oli vaikka mimmosta laatua ja heittoa. Ilmeisesti ei se karpo loaded hommeli oikein tuotannollisesti oltu haltuun saatu?

Ja millaista näillä uusilla boa mopoilla on hiihtää, vai onko salomon yhä eksyksissä monojensa kanssa?

3

185

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00002

      Kylmät ovat, vanhat mallit tehtii kestämään pakkasessa hiihtoa.

    • Anonyymi00003

      En tiedä monoista mitään, mutta miks ne ei pistä sitä nnn pohjaa kiinni lenkkariin?

      Tarkoitan että esim. Salomonin juoksukenkä on tarkoitettu pitkänmatkan käyttöön ja on jalassa mukava. Ei hierrä ja pierrä.

      Nämä hiihtomonot on kovin muovisia ja tekemällä tehtyjä ufon näköisiksi.

      Jatkan yhä hiihtoa ikiaikaisilla alpinoilla vaikka kylmät ovat. Ainoo kenkä jossa päkiä alue on luonnollinen ja mukava. Niillä voi myös hiihtää.

    • Anonyymi00004

      Se on aika sama, missä halpismaassa tekevät, tilaajan mallin mukaan ne aina tehdään halvimmasta kierrätysmateriaalista.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      170
      1114
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      45
      753
    3. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      27
      713
    4. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      137
      708
    5. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      44
      669
    6. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      635
    7. Herkkyydestä

      Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l
      Sinkut
      203
      608
    8. Martinan mauton tyyli

      Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      164
      592
    9. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      36
      590
    10. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      52
      580
    Aihe