Biden armahti oman poikansa vakavista rikoksista.Tälläistä tää natopellejen ja koronarokotettujen elämänfilosofia oikeesti on, hyvä että saadaan kasvot.
Vielä ennen valtakautensa loppua tää globalistivajukki syytää loputkin dollarit ukrainan rahanpesukoneeseen koukkunokka zelenskyn pestäväksi.
Milloinkohan tähän kaikkeen karuselliin lähteneiden sinisilmäisten suomalaisten silmät aukeavat ja on aika myöntää itselleen millainen dille sitä onkaan tullut oltua.
Villasukkien kutojille terveisiä:Meillä on täällä veteraaneja ja kodittomia jotka teidän sukkia tarvii.Ne on luultavasti nyt sukat avattu ja langat kerätty koukkunokka zelenskyin myytäväksi xD
Liekö USA pahempi kuin Venäjä.
12
391
Vastaukset
- Anonyymi
Jotenkin tuon Bidenin ymmärtää, usassa kaikki on mahdollista. Vanha mieshän hän jo, vapauttaa elossa olevan poikansa syytteistä kaikista kun vielä voi pressana. Isä auttaa poikaansa.Toinen
poikansa kuoli . - Anonyymi
Usa on aina auttanut ihmiskuntaa selviämään.
- Anonyymi
Tappanut eniten siviileitä koko maailmasta viimeisen sadan vuoden aikana.
Eniten invaasioita vieraisiin valtioihin.
Täytyy olla tavan taneli jos pitää tuota paholaisen pesää hyvänä.
Amerikka on satanismin keulakuva.
Sound of silence vois olla sulle hyvä leffa niin saat edes pienen kuvan typerään tajuntaasi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tappanut eniten siviileitä koko maailmasta viimeisen sadan vuoden aikana.
Eniten invaasioita vieraisiin valtioihin.
Täytyy olla tavan taneli jos pitää tuota paholaisen pesää hyvänä.
Amerikka on satanismin keulakuva.
Sound of silence vois olla sulle hyvä leffa niin saat edes pienen kuvan typerään tajuntaasi."Vähimmillään uhriluku on arvioitu miljoonaksi teloitetuksi ja enimmillään 30 miljoonaksi rikollisen terrorin uhriksi. Joissakin lähteissä luku on 1,5 miljoonaa, ja pidätettyjen määrä 7,5–14,0 miljoonaa, joista tuntematon määrä kuoli keskitysleireillä."
Tämän miehen nimi oli Josef Stalin, joka oli suuresti ihailemasi naapurimaamme johtaja. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
"Vähimmillään uhriluku on arvioitu miljoonaksi teloitetuksi ja enimmillään 30 miljoonaksi rikollisen terrorin uhriksi. Joissakin lähteissä luku on 1,5 miljoonaa, ja pidätettyjen määrä 7,5–14,0 miljoonaa, joista tuntematon määrä kuoli keskitysleireillä."
Tämän miehen nimi oli Josef Stalin, joka oli suuresti ihailemasi naapurimaamme johtaja.Taas polarisaatiospede, jos kertoo jenkkien olevan pahin sotarikollinen niin ihailee venäjää automaattisesti.
Sysmäläisiä naisia käy sääliksi kun seassa on tuollainen puuttuvan logiikan megavatussi.
- Anonyymi
Nyt tulee vaan tosi outo presidentti sinne.
- Anonyymi
Trump on iäkäs hänkin , 78 v, jos kestää 4 vuotta niin on 82 v. Vuosi vanhentaa vuoden. Terveydestä ei ole annettu tietoja. Lisäksi sala-amuja vaanii, ei vaan voi tiedetä milloin. Välillä väsynyt, välillä rehvakas. Panttivangit Gazasta aikoo vapauttaa .
- Anonyymi
Trump on syntynyt kesäkuussa 1946, eli hänhän täyttääkin jo 79 v ensi vuoden kesäkuussa, vain 5 kk virkavalansa vannomisen jälkeen tammikuussa 2025. Eli vanhus on, saa nähdä alkaako dementia vaivata ja mitä tapahtuu kun vastuu pamahtaa harteille.
- Anonyymi
Ai että teillä on veteraaneja siellä Puten lätissä Pietarissa jotka villasukkia tarvitsee. Mutku me ei teille vatnikki Pietarista lähetettä. Ja meidän maa ja teidän lätti näin se vaan menee venäläinen vatnikki Pietarista
- Anonyymi
Ilman USA: aa maailmassa ei olisi yhtään demokraattista valtiota.
- Anonyymi
Mitä helvettiä, USA perustettiin noin 2000 vuotta euroopan perustamisen jälkeen xD nyt takas historian tunnille ja äkkiä xD
- Anonyymi
Tässä kommentissa kulminoituu sysmäläisen peräkamarijuntin joko tai ajattelumaailma, hän näkee että raappahousuissa on joko kusta tai paskaa, mutta ei molempia samaan aikaan.
Sysmäläinen peräkamarijuntti on säälittävin näky mitä olen eläissäni nähnyt saati kuullut.
JOKO TAI.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.2284917Näin asia on
Tiedän ettei hän koskaan aio lähestyä minua eikä niin ole koskaan aikonutkaan, eikä lähesty ja enkä minä enää tee sitä k233600Mikseivät toimittajat vaadi Orpoa vastuuseen lupauksistaan
Missä ne 100.000 uutta työpaikkaa muka ovat? Eivät yhtään missään. Näin sitä Suomessa voi puhua ja luvata mitä sattuu. E2712075Taas varoitusta lumesta ja jäästä
Ai kauhea! Vakava säävaroitus Lumi-/jäävaroitus Varsinais-Suomi, Satakunta, Uusimaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa,122013Aavistan tai oikeastaan
tiedän, että olet hulluna minuun. Mutta ilman kommunikointia, tällaisenaan tilanne ja kaikki draama ovat mun näkökulmast411299Mistä erotat onko joku kiinnostunut vai muuten mukava?
Voi sekaantua yleiseen ystävällisyyteen vai voiko?1611229Poliisi tahtoo pääsyn 4 miljoonan suomalaisen sormenjälkiin.
https://www.is.fi/digitoday/art-2000011009633.html Tämä sormenjälkiin poliisin pääsy on erittäin tärkeä rikollisten kiin1111025- 32833
- 61777
Örebro kuolleet lisääntyy.
Nyt n, 10. Mitähän vielä. Haavoittuneet?. Kuka on ampuja, salaisuus.98776