Kukka hukku Lohtajalla

Mitä siellä sattui yöllä kalassa?
7331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kaksi miestä veneessä lauantai ilta niin melko selvää tapahtumien kulku.

Äänestä
  • rauhoituppas poika et saa esittää mitään mutu siis minusta tuntuu arvauksia,vaan ainoastaan de facto eli faktoja vedenpitäviä

    Äänestä

Meillä päin pruukataan sanua notta kekkä eikä kukka.

Äänestä

Kekkä kakkaa pukkaa hukkaan eikä lannoitteeksi kukkaan.

Äänestä
  • Hyvä, ihan esimiesaineista.

    Ja puolustusvoimat ylentää.

    Äänestä

Oliko peräti jääkukka.

Äänestä
  • Eräskin tyär juuri oli.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitä siellä sattui yöllä kalassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu