ostin venäjältä samsungin SGH-S500 puhelimen,aivan kiva ja jees puhelin MUTTA puhelimessa ei ole kuin englannin ja venäjän kielen valikko.nooh,kyllähän sitä englantia ymmärtää ja osaan käyttää mutta ongelma onkin tekstiviestien kirjoittelussa,eihän englannissa ole Ä ja Ö kirjainta.joten,KYSYMYS KUULUU:Saako kyseiseen puhelimeen jollain tavalla suomen kielen??esim.päivityksellä??
SGH-S500
ei ä ja ö kirjainta
2143
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Mä vein Manskun Päämieheen, lähettivät Leppävaaraan, 1,5 viikkoa, uusi päivitys, nyt on kaikki kíelet ja toimii muutenkin.
Moi mulla on myös sgh-s500 ostin sen kaverilta mutta kysymys kuulukin että onko tuommosella samsungilla usb kaapeleita ? ? Onko sinä minkalaise soitto äänet siinä on infrapuna mutta se otta vain kaikkeja samsungeja vastaan :) Ilmoitakka kaikki ketkä tietää
mitä varusteita saabi tommosen puhelimeen???