Miten hoiditte tarpeenne armeijassa? Löytyikö joitain halukkaita naispuolisia vai jouduitteko tyytyä omaan tyydytykseen? Kertokaa kokemuksia ja vaikkapa tarinoita.
Armeija novelleja/kokemuksia
6
1734
Vastaukset
- Anonyymi
Runkutin punkassa, se oli aivan spermassa, petivaatteita kun vaihdettiin melko harvoin.
- Anonyymi
Oliko muita samankaltaisia ja puhuitteko yhdessä tästä? Tiesivätkö he harrastuksestasi? Mietin tässä itseni kannalta, kun juuri oon menossa armeijaan.
- Anonyymi
Kasarmiin oli juuri asennettu yhden hengen suihkukopit ja siellä porukka kävi vapaasti suihkun ohella vetelemässä. Jos oli puhelin mukana suihkussa niin kaikki tiesi mitä siellä tehty. Veljellistä vittuilua puolin ja toisin Leireillä tuli vartiossa tai muuten vaan pusikossa vedeltyä. Kerran tuli viikonloppuvapaalla nussittua erästä patterin jakorasiaa. Melkoisen antelias tyttö oli kyseessä, mutta kyllähän siihen inttipojan kiima tyydytti t. melko tarkkaan 10v sitten asevelvollisuus suoritettu
- Anonyymi
Kuulostaa hyvältä. Juuri tuollaiseksi sen halusinkin. Oliko näitä "anteliaita tyttöjä" enemmänkin ja oliko hyvännäkösiä vai semmosia roskakorista repästyjä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuulostaa hyvältä. Juuri tuollaiseksi sen halusinkin. Oliko näitä "anteliaita tyttöjä" enemmänkin ja oliko hyvännäkösiä vai semmosia roskakorista repästyjä?
Kyllähän tuo tapaus ihan menevän näköinen oli myös siviilissä. Ihan sellainen joka olisi jostain kapakasta mukaan kämpille voinut tarttua hyvin mielin. Pari noita anteliaampia tapauksia oli omasta saapumiserästä. Pari oli niitä joilla haarat pysyivät visusti kiinni vaikka ulkonäkö oli ihan hyvä ja pari sellaista että edes pussi päässä ei olisi kohti katsonut. Nykyään toki naisia lienee palveluksessa enemmän joten tarjontaa löytynee enemmän
- Anonyymi
Vessakopeissahan kaikki kävivät runkkailemassa. Omassa yksikössäni ei ollut yhtään naista. Parisuhteessa olevat nussivat vessakopeissa katsomaan tulleita tyttöystäviään kuulemma. Jotkut nussivat iltalomilla antavaisia naisia, parisuhteessa olevatkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1124727Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1834469Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1141895- 4031691
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331462Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61179Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3671172- 731087
- 721039
- 92978