Poliisin pidättämät

Anonyymi-ap

40 vasemmistolaista riehujaa pidätettiin, 612 kulkueesta ei yhtään!

12

309

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Linnanjuhlista on tullut saatanan karnevaalit. Veteraanien, lottien, suomalaisten suurmiesten ja -naisten sijasta sinne haalitaan turhantoimittajat, jotka ei ole Suomen eteen ja parhaaksi tehneet yhtään mitään.

    • Anonyymi

      Kysymys on oleellinen: Miksi presidentinlinnaan kutsutaan siivoojakuningatar auri kanasia, vappu pimiöitä tai joku ruotsalainen räppilaulajatyttö sekä suuri kaartia iskelmälaulajia, sosiaalisen median ja only fansin -staroja, ja mitä lie muuta porukkaa?
      Perinteisestä tyylistä poiketen presidentinlinna oli valaistu värivaloin ja klassisen kamariorkesterin sijasta ”lavalle nousi” poppibändi. Julkkisbileet tuli ensiksi mieleen.

      • Anonyymi

        Oliko tasapuolisesti tarjoilua myös jauhojengiläisille?


      • Anonyymi

        Ne Stybbin järkkäämät kana-aivosten festarit…Johon oli kutsunu kone Oy:n hlökunnan..olihan rva sielä töissä..Sitten urheilijoita…
        Pisteeksi!!!! Se Juha Tapion kauhistus mitään sanomaton muka ”hyvä laulaja”??!!


    • Anonyymi

      Oli todella hienot juhlat tänä vuonna. Kiitos Aleksander Stubb.

    • Anonyymi

      Elämme sodoman ja gomorran aikoja, loppu tulee, orgioita pitävät valtaa pitävät, kohta tulee taivaalta tulta ja tulikiveä. Nouskaa Suomen miehet vastaan tätä kapitalistien sortoa.

    • Anonyymi

      Kun sisäministeri on natsipuolueesta niin poliisikin löytää toimintaansa sisäisen natsinsa.

      • Anonyymi

        Hah hah, just joo.😅


    • Anonyymi

      Kun menee herrojen kanssa marjaan huomaa, ettei missään asiassa ole rehellistä tasapuolisuutta. Menee marjat ja vakkaset.

    • Anonyymi

      Eiköhän 3 oppisitiopuoluetta tee jälkeen yhden välilysymyksen poliisien toimista äärivasemmisto kulkueen kohtelusta.

      • Anonyymi

        Kielto on jo tullut. Ei kerrota mitään. Ei nimiä, ei kansallisuuksia, ei rikosrekistereitä, ei sidoksia.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kielto on jo tullut. Ei kerrota mitään. Ei nimiä, ei kansallisuuksia, ei rikosrekistereitä, ei sidoksia.

        Paitsi persuista kerrotaan kaikki, miksei äärivasemmistosta oppositio tai media ole yhtään ole huomissaan ja sitä arvostele.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

      Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
      Maailman menoa
      53
      2057
    2. Sinä vain tulit elämääni

      Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
      Ikävä
      90
      1415
    3. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

      Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
      Ikävä
      62
      1255
    4. Tiesitkö mies

      Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll
      Ikävä
      65
      1175
    5. Nuorempi mies

      Olen tänään ajatellut sua paljon, miten toimittaisiin makuuhuoneessa jne! 😏🔥
      Ikävä
      114
      1091
    6. Onko sinulla

      Joku nyt huonosti? :(
      Ikävä
      67
      916
    7. Mies, mitä minun pitäisi tehdä

      Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur
      Ikävä
      72
      899
    8. Jos siis saamme

      Sen keskusteluyhteyden niin olisitko jo sinäkin rehellinen ❤️🙏 ne jää meidän välisiksi kaikki. Tarvitsemme toisiamme, j
      Ikävä
      65
      864
    9. Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."

      The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise
      Tv-sarjat
      8
      811
    10. Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen

      Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍
      Ikävä
      72
      779
    Aihe