Olen oma persehuorasi

Minulla on sinua varten ylläni naisten sukat ja reisiin ulottuva läpinäkyvä toppi, jonka ohuet olkanauhat jättävät käsivarteni ja olkapääni viehkosti paljaaksi. Tunnen itseni pikku nusupupuksi tyttöasussani… - Miten on isukki, opettaisitko kainoa neitosta pikkuisen?

Kaadat minut vikisevänä ja kikattelevana sohvalle selälleni ja tartut siroihin neidonnilkkoihini ja nostat jalkani kattoa kohti. Haukkaat suihisi nailonsukissa paistavat pienet punavarpaani.
- Runkkaa nyt, mmh.. runkkaa, slurps… tästähän sinä tykkäät, pikku pervo, ääntele mulle! käsket ja imet ihanasti varpaitani.

Ja minä teen työtä käskettyä, ja runkkaan kovettunutta sissykulliani, kun nailonvarpaani kiemurtelevat nautinnosta sinun imiessäsi niitä märässä suussasi… - Oummhh, slupss! Sitten nuolet pitkin lipaisuin jalkapohjiani, oiih ihanaa, ja ahnas suusi lipoo lopulta sukkani märiksi.

Painat nilkkani pääni taakse niin, että maatessani siinä selälläni kaksinkerroin peppuni nousee pystyyn, ja vaaleanpunainen rietas ruusureikäni pullistuu esille persposkieni välistä kuin suudelmaan supistunut suu. Työnnät paljaan kivikovan kyrpäsi sisälle litisevään perselihaani, syvään, aah syvälle pikkuhuorasi sisuksiin. Nyt alat nussia minua kunnolla ja opettaa, mitä tällainen pikkulutka ansaitsee keimailtuaan sinulle peppu nöpöttäen ja kulli paistaen läpinäkyvän babydollinsa läpi!

Tiukka ja pehmeä reikäni saa nyt kyrpää oikein olan takaa. - Aaahh, olenko sinun oma lutkamorsiamesi aah… olenko! huudan, kun kullini lätkyy paljaana vatsaani vasten nussimisesi tahdissa. - Oii, nussi minut pihviksi nussi, oiih! Munistani roiskuu kiimanesteitä ympäriinsä kullini vatkatessa nainnin tahdissa, löts, lots, litsis, läts, läts, oiii… - Ihanaa, nussi nussi! Kiedon kiihkeät stay uppien verhoamat sääreni perseesi ympärille ja vedän himokkaasti sinua tiiviimmin kiinni haaroihini, jotta ihanan pitkä kyrpäsi uppoaisi syvemmälle aah, tyveä myöten, litiseviin sisuksiini.

- Oi nussi mut tiineeksi aiihhh! Noin… noin, älä lopeta! Huudan ja voihkin kiimasta kun pumppaat lutkaasi niin, että sohvan liitokset rusahtelevat allamme, ja sinä laukeat ja syökset perseeni täyteen kuumaa siemennestettäsi, ah aah ah! sitä tulee ja tulee oihh, oih, yhä uudelleen ja uudelleen kyrpäsi syöksee spermaa sisälleni. Täyttyessään spermalla kiimainen perseeni saa orgasmin. Se sykkii ja supistelee kiivaaseen tahtiin puristellen kyrpääsi sisuksissani, kuin yrittäen lypsää viimeisetkin siemennestepisarat sisäänsä, ja oiii.. aah, laukeava sissykullini alkaa syöstä spermaruiskauksiaan pitkin vatsojamme, tahrien sukkani ja sohvan, yhä uusin sykäyksin. Oma siemennestesi valuu jo pitkin söpöjä perseposkiani, jotka punottavat kuin pyöreät omenat, ja me olemme yltä päältä spermassa.

Olen nyt sun oma siemennetty persehuorasi! Ja miten ihana kyrvän ja perseen ja tuoreen siemennesteen tuoksu lemuaakaan huoneessa, kun lopulta suutelemme toisiamme suulle, hartaasti ja pitkään, ja nuolemme nautinnolla makoisaa lämmintä spermaa toistemme iholta!

2

2764

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hyvä.

    • Anonyymi00003

      Mistä, sut löydän?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Petteri Orpo on satusetä

      Väittää että työllisyys on Suomessa samalla tasolla kuin hallituksen aloittaessa kesällä 2023. Fakta on, että työllisi
      Maailman menoa
      42
      2988
    2. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      87
      2886
    3. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      160
      2802
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      201
      2095
    5. Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta

      Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä
      Maailman menoa
      14
      1954
    6. Minkä ikäinen

      on kaipaamasi ihminen? Minä vuonna syntynyt?
      Ikävä
      111
      1949
    7. Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle

      Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi
      Maailman menoa
      50
      1569
    8. Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!

      Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li
      Euroviisut
      37
      1544
    9. Raiskaukset loppumaan?

      Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön
      Sinkut
      368
      1407
    10. Gallup! Mitä kirjainta kaipaat ja rakastat?

      Etunimen eka kirjain? Aloitan V
      Ikävä
      87
      1051
    Aihe