Ohhoh! Eipä näistä julkkiksista kumpikaan päässyt Farmi-finaaliin ja erityisesti Harjusola näytti haluavan tiputtaa Valpion kisasta jo aiemmin... Finaalissa sitten naiskolmikko: Simberg, Utula ja Penttilä.
Lue lisää:
https://www.suomi24.fi/viihde/tata-et-nahnyt-tv-ssa-farmi-tippuja-wallu-valpio-tarayttaa-henny-harjusolasta-uhoaa-jos?s24
Tätä et nähnyt tv:ssä: Farmi-tippuja Wallu Valpio täräyttää Henny Harjusolasta - Uhoaa: "Jos..."

11
1485
Vastaukset
- Anonyymi
Tämä on ollut tähän asti näkemistäni Farmikausista huonoin. Pelkkää kieroilua ja puheen pälpätystä ja tietysti itkua tirautettiin vähän väliä. Luulin, että siellä syötäisiin mitä tilalla kasvaa, mutta eikö mitä; vähän päästä pehtoori tuo sapuskaa. Ja varsinainen työ, eihän sitä näytetty juuri lainkaan, mahtoivatko tehdä paljoakaan vaikka kovasti valittivat työn paljoutta. Ja vähiten voittoa ansainneet ovat nyt finaalissa, voi voi sentään.
- Anonyymi
Tuo Henny, sekunda nainen.
Hirveän kiero oletettu mikä lie.
Onko sillä mitään missään päässä?- Anonyymi
Minkähän näköinen oli vielä miehenä? Eikös sillä edelleen ole vehkeetkin tallella?
- Anonyymi
Henny on paras,ja paras voittakoon
- Anonyymi
Mistä syystä? Vittuilussa ja muiden mollaamisessako? No siihen hänestä on muttei mihinkään muuhun. Kertakaikkiaan ärsyttävä tyyppi.
- Anonyymi
Henny on kova valittamaan ja moittii toisten käytöstä, mutta ei näe omassa epäystävällisessä puheessaan mitään ongelmaa.
Hennyä ei voi arvostaa huonon ja epäystävällisen käytöksen johdosta. On niin täynnä itseään ja ylipursuavia maitorauhasia pitää tyrkyttää ja esitellä jatkuvasti. Melkoisen koomisen näköinen henkilö.
Onko kyseessä mies vai nainen? - Anonyymi
Aikamoinen sekopääsirkus on Farmille saatu. Onneksi tämä tatuoitu puliukko putosi sönkkäämästä.
- Anonyymi
Ennemmin katsoi Valpiota kuin Harjusolaa. Harmo vain että Harjusola on nykyisin useammassa ohjelmassa jopa kokkaamassa vaikka ei kynsillään oikein pysty eikä moiset kynnet edes kuulu keittiöön ruoanlaittoon.
- Anonyymi
Henny oli ala-arvoisin kilpailijoista kommentoineet ja uhoineen . Aika monta kertaa vain makoili kertoi makoilevansa ( ei jaksanut nähtävästi teipattua persettään nostaa) ja valitti ettei muut tee .. hei haloo onko ko. henkilöllä muuta kuin kusta korvien välissä.
- Anonyymi
Miten ihminen tippuu? Neste tippuu.
- Anonyymi
Kaikkien aikojen surkein farmikausi johtuu yhdestä pullerosta joka pilas kaiken kitisemällä ja valittamalla kaikesta.
Melkein ainoo kausi ettei ole voinut katsoa kokonaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827076Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267043Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1066143Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455394Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845228Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa625182Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405098Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274585Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163457Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003370