Vittuakos valkoiset pohjoisen kylmyyden asukkaat niin kuin nauttivat etelän lämmöstä kun samaan aikaan Euroopan mustia tahdotaan häätää vittuun.
Kyllähän eteläisen pallopuoliskon pitäisi potkia jokainen valkoinen vittuun takaisin mistä ovat tulleet, varsinkin Australia, Uusi-perkele-Seelanti, Etelä-Afrikka ja Etelä-Amerikka.
Pikku Tanska tahtoo toimia ennen kuin tietää ellei tietää kaikkien puolesta kuinka toimia. Ottaa syyt niskaansa.
Pohjoinen kallis koska ei kasva mitään, joten etelän ei pidä myydä pohjoiselle mitään.
Talouskauppa seis!
Euroopan natsi politiikan johdosta Australia valkoiset potkitaan pohjoiseen
Anonyymi-ap
0
712
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?
Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki1233912Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan
eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma473380- 2092673
Pidennetään viikko 8 päiväiseksi
Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest362667Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!
Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem282522Jos Katja Ståhl ei pääse juontamaan Elämäni biisiä, kenet haluaisit nähdä juontohommissa?
Katja Ståhl on ollut kuluvalla viikolla sairaalahoidossa. Jos Katja Ståhl ei pääse juontamaan Elämäni biisiä, kenet halu471976- 1151536
Tiesitkö? Tuure ja Saana Boelius ovat sisaruksia!
Tiesitkö? Tuure Boelius ja Saana Boelius ovat tänä syksynä kumpainenkin reality-ohjelmissa tv:ssä: Tuure Petollisissa ja361528Vähäkankailla ollut ongelmia vuokra-asunnossa
Aina ne ikävätkin asiat tulevat mediaan. Jasmin ja Marko saaneet edellisestä asunnostaan häädöt ja Jasmin todettu varatt1631488Mikä vimma on Suomeen saada datakeskuksia?
Eihän se tuo suomalaisille montaa työpaikkaa, tuskin edes rakennusvaiheessa rakentajat kaikki suomalaisia. Miksi tänne e1041228