Sitä vilkkuu käytetään käännyttäessä, ei silloin kun ollaan jo käännytty!!
Olen ajanu aina päälle, ajan jatkossa myös. Mul kamera. Saan korvaukset aina. 3 krt kk ajan
Kaista urpot
Anonyymi-ap
6
334
Vastaukset
- Anonyymi
tyhmähän sinä sosialisti olet
- Anonyymi
Taitaa poika olla kuitenkin vain turhia uhoava tyypillinen Persujen äänestäjä joka ei ole vieläkään tajunnut kuinka häntä kusetettiin ja uho jatkuu.
- Anonyymi
Kiva avaus autoharrastus otsikon alla, kertoo älykkyydestä.
- Anonyymi
Olet väärässä. Vilkku laitetaan päälle ennen kääntymistä.
- Anonyymi
Se on se ns. kinnasvilkku. Kun rattia kääntää, niin rukkanen osuu vilkkuviikseen.
- Anonyymi
Ei pysty laittanu vilkkua päälle edes silloin, kun on jo kääntynyt, koska audissani ei sellaista ole, eikä se minun kääntyily muille mitään kuulukaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Asiakkaalle ei myyty energiajuomaa - tuomio tuli syrjinnästä
Vaikka oli ilmeisesti täysi-ikäinen. Tosin ei lapsiakaan saisi syrjiä, koska oppivat helposti itsekin syrjimään, jos koh442853Miksi aina pitää kilpailla parhaudesta?
Mua ärsyttää se, että kaikki kilpailut ja visailut keskittyvöt aina siihen, kuka on paras missäkin. Tänäkin aamuna tuli622206Pakkoruotsista luopumalla kymmenien miljoonien säästöt
Pakkoruotsin opiskelun kustannuksista ei ole juurikaan tehty kustannusselvityksiä, mutta joidenkin arvioiden mukaan siit562039- 921881
Luterilaisen kirkon koko kastekaava on väärä
Uudessa testamentissa on kaksi täysin ristiriidassa olevaa kastekäskyä Matt 28:19 ja Ap. t. 2:38. Matteuksen evankeluimi411684Kerro minulle
Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö641325Seksuaalinen ahdistelu, naisten vähättely ja törkeä käytös naisia kohtaan kukkii rakennustyömailla
Tällainen lienee ihan tavallisista kaikilla "äijävaltaisilla" työpaikoilla. Kaikki miesvaltaiset alat eivät ole toksise1251255Miten Yxäri iskettiin?
Voisin tässä unta odotellessani kertoa, miten mieheni lähestyi minua. Tunsimme entuudestaan. Hän kyseli minulta aina j1681239Kristinuskossa Isän ja Pojan ja Pyhän Hengen nimessä
Jeesuksen kehoitus kastamiseksi Isän ja Pojan ja PH:n nimeen. Matt 28:19: "Menkää siis ja tehkää kaikki kansat minun3781175Rakkaalle J miehelle.
Hitto mulla on sua ikävä. Haluisin heti nyt tulla sun syliin ja suudella sua.ja, ja ja... Hirveä ikävä.641173