Kuka varasti

Anonyymi-ap

Tappavien virusten näytteitä katosi australialaisesta laboratoriosta.
Mitä varten näitä oikein säilötään?

14

451

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oiskoo tuo siksi kun niihin yritetään löytää vasta-ai eita. 🤣🤣🤣

      • Anonyymi

        Tai tehdään niistä tappavampia..
        Israelhan on selvittänyt palestiinalaisten genomin, voi suunnata heihin täsmäviruksen.


    • Anonyymi

      Minä en oo ainakaan liikkunut siellä suunnalla 🥸

    • Anonyymi

      Venäläiset varmaan?

    • Anonyymi

      Näitkö unta vai kertoiko pään sisäiset äänet tästä?

    • Minä ne sosialisoin myöhempää käyttöä varten 👍
      Niitä säilötään siksi että niistä saadaan entistä tappavempia, esim Ämmänsaari voidaan hävittää muuttamassa minuutissa 👍😁

    • Anonyymi

      Miksi nuo näytteet kiinnostaa Suomussalmella kun ne pöllittiin ausseissa?

    • Anonyymi

      Tämä oli kyllä Usan tekosia ja valtamedia uutisoi, että Kirillov käytti kemiallisia aseita, eikä niin, että puhui Usan biolabroista maailmalla ja Ukrainassa! Huomaatte, miten asia käännetään aina toisinpäin.
      Kenraaliluutnantti Igor Kirillov nousi otsikoihin tiedotustilaisuuksista, joissa hän kertoi ​​Pentagonin rahoittamista biolaboratorioista Ukrainassa ja muissa maissa ympäri maailmaa.
      Venäjän armeijan kemialliseen ja biologiseen sodankäyntiin erikoistuneita joukkoja johtaneen kenraaliluutnantti Igor Kirillovin murha keskellä Moskovaa tiistai-aamuna on nostanut jälleen esiin valtamedian vaikenemat tarinat Ukrainan biolaboratorioista, joihin kytkeytyy myös Yhdysvaltain presidentin Joe Bidenin poika, Hunter Biden.
      Kirillov, 54, oli poistumassa asuinkorttelista tiistaina, kun skootteriin piilotettu räjähde räjähti ja tappoi hänet ja hänen avustajansa. Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on ottanut vastuun iskusta. Monet ihmiset Venäjällä uskovat, että salamurhakäsky oli USA:n antama, sanoo venäläinen politologi ja presidentti Vladimir Putinin entinen neuvonantaja Sergei Markov.
      Saksalainen politiikan tutkija ja Venäjä-asiantuntija Hans-Henning Schröder puolestaan vihjaa Deutsche Wellen artikkelissa, että SBU murhasi Kirillovin nimenomaan siksi, että tämä syytti Yhdysvaltoja biolaboratorioiden perustamisesta Ukrainaan. Schröder huomautti, että Kirillovin rooli ”propagandistina” on mahdollisesti kiinnittänyt SBU:n huomion, jota hän ei muuten olisi saanut.
      Kirillov nousi otsikoihin tiedotustilaisuuksistaan Yhdysvaltain puolustusministeriö ​​Pentagonin rahoittamista biolaboratorioista 25 maassa ympäri maailmaa. Hän kertoi, että Yhdysvallat on rahoittanut 46 tällaista biolaboratoriota Ukrainassa sekä useissa muissa entisen Neuvostoliiton maissa, esimerkiksi Georgiassa. Washington hylkäsi syytökset ”Venäjän propagandana”.

    • Anonyymi

      Kirillov alko kiinnostaa siinä vaiheessa kun läks tuiki tuiki punatähtöseksi taivaalle. 😅

    • Anonyymi

      Globalistit suunnittelevat jo seuraavaa lockdownia, on kiire, kun kansa alkaa heräämään, saa nähdä, onko se joku ydinonnettomuus tms, missä saataisiin porukka sulkeutumaan koteihinsa, koko maailman lockdownhan oli jo tekaistu koronap(l)andemia, joka aika hyvin onnistui pelottelemaan ihmiset, sulkeutumaan koteihinsa ja kääntymään toisiaan vastaan.
      Usassa kehotetaan ihmisiä varautumaan säteilyonnettomuuteen ja hankkimaan suojapukuja, tämä on psykologista sodankäyntiä, jota he mestarillisesti aina käyttävät hallitakseen massoja.

    • Anonyymi

      Tuskin se oli kukaan Suomussalmelainen!

    • Anonyymi

      Tämmöinen hölynpöly ei kuulu lainkaan tälle palstalle. Asiaan!

      • Anonyymi

        Nimenomaan. Koko tämä aihe on hölynpölyä.


    • Anonyymi

      Kuhan ei oisi ollu asialla paikalliset 👃heimolaiset....

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      98
      6739
    2. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      409
      6480
    3. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      161
      4781
    4. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      92
      3700
    5. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      96
      3641
    6. Kun täällä kysytään aina vaan naisilta

      Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en
      Sinkut
      66
      3512
    7. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      10
      3352
    8. Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!

      Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.
      Tv-sarjat
      0
      3070
    9. Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen

      Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil
      Maailman menoa
      5
      1890
    10. Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?

      Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema
      Asunnot ja asuminen
      16
      1479
    Aihe