Kuka varasti

Anonyymi-ap

Tappavien virusten näytteitä katosi australialaisesta laboratoriosta.
Mitä varten näitä oikein säilötään?

14

402

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oiskoo tuo siksi kun niihin yritetään löytää vasta-ai eita. 🤣🤣🤣

      • Anonyymi

        Tai tehdään niistä tappavampia..
        Israelhan on selvittänyt palestiinalaisten genomin, voi suunnata heihin täsmäviruksen.


    • Anonyymi

      Minä en oo ainakaan liikkunut siellä suunnalla 🥸

    • Anonyymi

      Venäläiset varmaan?

    • Anonyymi

      Näitkö unta vai kertoiko pään sisäiset äänet tästä?

    • Minä ne sosialisoin myöhempää käyttöä varten 👍
      Niitä säilötään siksi että niistä saadaan entistä tappavempia, esim Ämmänsaari voidaan hävittää muuttamassa minuutissa 👍😁

    • Anonyymi

      Miksi nuo näytteet kiinnostaa Suomussalmella kun ne pöllittiin ausseissa?

    • Anonyymi

      Tämä oli kyllä Usan tekosia ja valtamedia uutisoi, että Kirillov käytti kemiallisia aseita, eikä niin, että puhui Usan biolabroista maailmalla ja Ukrainassa! Huomaatte, miten asia käännetään aina toisinpäin.
      Kenraaliluutnantti Igor Kirillov nousi otsikoihin tiedotustilaisuuksista, joissa hän kertoi ​​Pentagonin rahoittamista biolaboratorioista Ukrainassa ja muissa maissa ympäri maailmaa.
      Venäjän armeijan kemialliseen ja biologiseen sodankäyntiin erikoistuneita joukkoja johtaneen kenraaliluutnantti Igor Kirillovin murha keskellä Moskovaa tiistai-aamuna on nostanut jälleen esiin valtamedian vaikenemat tarinat Ukrainan biolaboratorioista, joihin kytkeytyy myös Yhdysvaltain presidentin Joe Bidenin poika, Hunter Biden.
      Kirillov, 54, oli poistumassa asuinkorttelista tiistaina, kun skootteriin piilotettu räjähde räjähti ja tappoi hänet ja hänen avustajansa. Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on ottanut vastuun iskusta. Monet ihmiset Venäjällä uskovat, että salamurhakäsky oli USA:n antama, sanoo venäläinen politologi ja presidentti Vladimir Putinin entinen neuvonantaja Sergei Markov.
      Saksalainen politiikan tutkija ja Venäjä-asiantuntija Hans-Henning Schröder puolestaan vihjaa Deutsche Wellen artikkelissa, että SBU murhasi Kirillovin nimenomaan siksi, että tämä syytti Yhdysvaltoja biolaboratorioiden perustamisesta Ukrainaan. Schröder huomautti, että Kirillovin rooli ”propagandistina” on mahdollisesti kiinnittänyt SBU:n huomion, jota hän ei muuten olisi saanut.
      Kirillov nousi otsikoihin tiedotustilaisuuksistaan Yhdysvaltain puolustusministeriö ​​Pentagonin rahoittamista biolaboratorioista 25 maassa ympäri maailmaa. Hän kertoi, että Yhdysvallat on rahoittanut 46 tällaista biolaboratoriota Ukrainassa sekä useissa muissa entisen Neuvostoliiton maissa, esimerkiksi Georgiassa. Washington hylkäsi syytökset ”Venäjän propagandana”.

    • Anonyymi

      Kirillov alko kiinnostaa siinä vaiheessa kun läks tuiki tuiki punatähtöseksi taivaalle. 😅

    • Anonyymi

      Globalistit suunnittelevat jo seuraavaa lockdownia, on kiire, kun kansa alkaa heräämään, saa nähdä, onko se joku ydinonnettomuus tms, missä saataisiin porukka sulkeutumaan koteihinsa, koko maailman lockdownhan oli jo tekaistu koronap(l)andemia, joka aika hyvin onnistui pelottelemaan ihmiset, sulkeutumaan koteihinsa ja kääntymään toisiaan vastaan.
      Usassa kehotetaan ihmisiä varautumaan säteilyonnettomuuteen ja hankkimaan suojapukuja, tämä on psykologista sodankäyntiä, jota he mestarillisesti aina käyttävät hallitakseen massoja.

    • Anonyymi

      Tuskin se oli kukaan Suomussalmelainen!

    • Anonyymi

      Tämmöinen hölynpöly ei kuulu lainkaan tälle palstalle. Asiaan!

      • Anonyymi

        Nimenomaan. Koko tämä aihe on hölynpölyä.


    • Anonyymi

      Kuhan ei oisi ollu asialla paikalliset 👃heimolaiset....

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakastatko?

      Ala kertomaan se ja heti
      Ikävä
      71
      3085
    2. Mikä haluat olla kaivatullesi?

      1. Kaveri 2. Ystävä 3. Panokaveri 4.puoliso 5 jokin muu
      Ikävä
      92
      2865
    3. Kosiako meinasit?

      Voi sua rakas ❤️
      Ikävä
      51
      2105
    4. Mietin että

      Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin
      Ikävä
      20
      1555
    5. Oot ilkee paha noita

      Paha babushka Luulitko etten tienny
      Ikävä
      15
      1339
    6. Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon

      Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..
      Vimpeli
      5
      1318
    7. Aaamu on täällä taas!

      Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa
      Ikävä
      13
      1301
    8. Tajusin vaan...

      Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein
      Ikävä
      13
      1263
    9. Sytyttikö hallin lapsi vai joku mielipuoli

      Onko tietoa? Toivon jälkimmäistä
      Vimpeli
      18
      1240
    10. Noin ulkonäkö-jutut ei multa

      Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin
      Ikävä
      24
      1222
    Aihe