Kiihotaako muita Naisia katsella kun mies runkkaa.

Anonyymi-ap

Olenko poikkeus,minä menen heti märäksi ,jos saan katsella kun mies runkkaa kullia,menee kylmät väreet kun saa vierestä katsella.mitä isompi niin aina parempi.on upeaa katsella kun mies vetelle isoa julman nököstä kyrpää.olenko poikkeus.

14

3668

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Avovaimoni tykkää katsella ja nauttii kyllä siitäkin, kun itse runkkaa mua. Ja nautin siitä itsekin, on vielä todella taitava. Runkkaa mua melkeinpä paremmin kuin minä itse.
      Usein aloite tapahtuu niin, kun olen pitkälläni, niin tulee viereeni ja kaivaa kaluni esiin tai alkaa suoraan hiplailemaan sitä, jos olen valmiiksi alasti.
      Sanoo vielä melki heti että haluaa runkkuleikkejä, etten odota muuta kuin käsihommia.
      Siinä vaiheessa, kun alan saamaan orkkua, hullaantuu täysin. Siinä vaiheessa, kun laukean ja roiskin spermat, mitä ryöppyää hänen kädelleenkin, hän tumputtaa mua vimmatusti ja toisella kädellä vatkaa ja sormettsa pilluaan kuin viimeistä päivää.

      • Anonyymi

        Että sellainen uni tällä kertaa!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Että sellainen uni tällä kertaa!

        En ole tarinan kirjoittaja, mutta huvittaa kuinka täällä suhtaudutaan näihin tarinoihin.

        Onko sillä juuri sinulle väliä, onko tarina tosi tai keksitty?

        Välillä aivan tavallinen mutta rohkeampi tarina huudetaan valheeksi. Vaikuttaa että huutelija on todella kokematon, estoinen tai kykenemätön.

        Jos lainkaan olet seikkaillut ja uskaltanut edes avata suutasi toiveiden osalta, niin tuollaiset tarinat tulisivat itsellesikin todeksi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Että sellainen uni tällä kertaa!

        Et näemmä ole koskaan tavannut seksuaalisesti aktiivista, seikkailunhaluista ja halukasta naista. Voin sanoa, että jäät paljosta paitsi!!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Et näemmä ole koskaan tavannut seksuaalisesti aktiivista, seikkailunhaluista ja halukasta naista. Voin sanoa, että jäät paljosta paitsi!!

        Kukaan ei ole tavnnut sellaista nasta. Femakkojen propagandaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Et näemmä ole koskaan tavannut seksuaalisesti aktiivista, seikkailunhaluista ja halukasta naista. Voin sanoa, että jäät paljosta paitsi!!

        Siitä hyvällä aasinsillalla asiaan, olisiko innokkasta naista cam? Vaikka myöhemminkin🙂Whereby/discord/Whatsapp? M47V


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kukaan ei ole tavnnut sellaista nasta. Femakkojen propagandaa.

        Minulla on sitten käynyt useamman kerran hyvä tuuri. Toki yksi huonokin tapaus sattunut mukaan, mutta hän karsiutui muutaman viikon sisällä pois.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kukaan ei ole tavnnut sellaista nasta. Femakkojen propagandaa.

        Ehkä tämä teksti kertoo omaa tarinaa, että miksi et ole tavannut seksuaalisesti aktiivisia naisia. Tai mahdollisesti olet tavannut heitä, mutta jostain syystä he eivät halua sitä sinulle ilmaista.


    • Anonyymi

      Pornoa katsellessa kiihoitun ja pilluni on aivan märkänä kun katson pornoa jossa on vain kuinka iso kulli alkaa sykkimään ja laskemaan spermalastia pilluun ja siemenputki laajenee ja spistuu sperman mennessä sisälle ja joskus on hienoja pätkiä jossa mieheltä tulee niin iso lasti, että osa jo purskahtelee voimalla uloskin.
      Kuvittelen siihen itseni ja puoliväkisin mut otetaan vuorotellen monella kullilla sperman lastien tullessa jo uloskin jo toinen kulli työntyy tytön sisään, tytön vastustellessa hieman, mutta kun alkaa tekemäänkin nannaa alkaa antamaan vastapotkuja.
      Nyt on pilluni taas märkänä ja kaivan ison mustan tekokullin esille jossa on säiliö jonka täytän paksulla piimällä ja lopussa painan nappia joka saa piimälastin tulemaan sykkien pilluni perälle, se tosiaan tuntuu aidolta kun voimalla sitä tulee.

      • Anonyymi

        Voisinpa antaa sun katsella .
        Nyt kivikova kuuma kyrpä kourassaHaagassa.
        Tule tyttö katselemaan

        Kaarlo poika54


    • Anonyymi

      Kiihottaisi, jos joku nainen seuraisi sivusta runkkaamistani. Se ei kiihottunut, kun kymmenen nuorta naista seurasi läheltä, kun minulle tehtiin paksusuolen tähystys. M66

      • Anonyymi

        Kun minulta otettiin tippurikoe ja opiskelijat , suurin osa nuoria naisia, seurasi toimitusta kiinnostuneena
        Eipä kyllä ottanut eteen silloin...


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kun minulta otettiin tippurikoe ja opiskelijat , suurin osa nuoria naisia, seurasi toimitusta kiinnostuneena
        Eipä kyllä ottanut eteen silloin...

        Ei se tippurikokeessa ota eteen vaikka ei neitosia oliskaan. Ainakaan jos on ehtinyt hiukan muhimaan kalun sisällä.


    • Anonyymi

      Minä taas likimain laukean, jos runkkaava mies on pienikullinen. Isot kyrvät ovat täysin yliarvostettuja, eivät pysty ohjailemaan sitä naisen sopukoihin vaan jyystävät tylsästi ja luulevat olevansa jotain. Pieni kikkeli on paljon näppärämpi ja mukavampi pyllyssäkin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      102
      2234
    2. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      126
      2142
    3. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      302
      2010
    4. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      344
      1801
    5. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      209
      1657
    6. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      38
      1478
    7. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      29
      1285
    8. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      94
      1163
    9. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      70
      1160
    10. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      54
      1123
    Aihe