Voiko skuutteja vuokrata vielä Moskovassa? Miten systeemi siellä toimii käytännössä? Vai ovatko kaikki potkulaudat mahdollisesti kerätty KGB:n toimesta pois kaduilta tämän aamun tapahtumien jälkeen?
Sähköpotkulaudat / E-skootterit Moskovassa?
8
174
Vastaukset
- Anonyymi
Kerätään kolehti, ja lahjoitetaan Putinille skoba!
- Anonyymi
Moskovan skuutit on nopeita. Niillä saa räjähtävän lähdön.
- Anonyymi
Oli yhdistetty drone ja skuutti, saa lentävän lähdön. Näitä lisää moskovaan ja muihinkin ryssäkaupunkeihin.
- Anonyymi
Puhelimellakohan toi räjäytettiin, kun juuri ennen paukkua Kirillov kääntyy katsomaan taakseen kohti tuota skuuttia.
- Anonyymi
Ennakkoaavistus, etiäinen tulevasta? Hyvin saivat tapahtuman tallennettua useampaankin kameraan.
- Anonyymi
Ukrainan sodan videoita kun on katsonut somesta niin venäläiset ovat käyttäneet jo tovin sähköskuutteja hyökkäyksissään. Sähköskuutti alle ja kohti Ukrainan linnoituslaitteita. Eihän se useinkaan hyvin pääty.
Mutta jotenkin uskomatonta että vuonna 2025 venäläiset käyttävät sähköpotkulautoja hyökkäysaseena sodassa.- Anonyymi
No, he eivät ole ihan penaalin terävimpiä kyniä....
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No, he eivät ole ihan penaalin terävimpiä kyniä....
No ei, mutta kertoohan se myös venäläisten omien sanojen mukaan "maailman toiseksi mahtavimman armeijan" todellisesta varustelutasosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1107322
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t374285törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/373772Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu4001990- 321477
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi701466- 351458
Hajoaako persut kuten 2017?
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen1791132Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv121118Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:111030