Voiko skuutteja vuokrata vielä Moskovassa? Miten systeemi siellä toimii käytännössä? Vai ovatko kaikki potkulaudat mahdollisesti kerätty KGB:n toimesta pois kaduilta tämän aamun tapahtumien jälkeen?
Sähköpotkulaudat / E-skootterit Moskovassa?
8
182
Vastaukset
- Anonyymi
Kerätään kolehti, ja lahjoitetaan Putinille skoba!
- Anonyymi
Moskovan skuutit on nopeita. Niillä saa räjähtävän lähdön.
- Anonyymi
Oli yhdistetty drone ja skuutti, saa lentävän lähdön. Näitä lisää moskovaan ja muihinkin ryssäkaupunkeihin.
- Anonyymi
Puhelimellakohan toi räjäytettiin, kun juuri ennen paukkua Kirillov kääntyy katsomaan taakseen kohti tuota skuuttia.
- Anonyymi
Ennakkoaavistus, etiäinen tulevasta? Hyvin saivat tapahtuman tallennettua useampaankin kameraan.
- Anonyymi
Ukrainan sodan videoita kun on katsonut somesta niin venäläiset ovat käyttäneet jo tovin sähköskuutteja hyökkäyksissään. Sähköskuutti alle ja kohti Ukrainan linnoituslaitteita. Eihän se useinkaan hyvin pääty.
Mutta jotenkin uskomatonta että vuonna 2025 venäläiset käyttävät sähköpotkulautoja hyökkäysaseena sodassa.- Anonyymi
No, he eivät ole ihan penaalin terävimpiä kyniä....
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No, he eivät ole ihan penaalin terävimpiä kyniä....
No ei, mutta kertoohan se myös venäläisten omien sanojen mukaan "maailman toiseksi mahtavimman armeijan" todellisesta varustelutasosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.824817- 1882178
- 1321822
- 1751445
- 331365
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161361ROTAT VALTAAVAT ALUEITA
Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj201309- 351116
Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut
Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh3161077- 781013