Kiima vei mukanaan ja antoi ihanan kokemuksen mitä seksi voi olla kun uskaltaa kokeilla kiellettyä

Anonyymi-ap

Oltiin lomalla Teneriffalla. Minä vaimoni siskoni ja hänen mies. Käytiin juhlimassa ja tultiin alkuyöstä hotelliin meidän huoneeseen. Oltiin juotu ihan reilusti. Mentiin siskon kanssa parvekkeelle katsomaan yöllistä elämää. Muisteltiin nuoruutta ja vanhempiamme. Naurettiin kaikille muistoille. Sisko kääntyi ja katsoi sisälle hotellihuoneeseen ja jähmettyi. Käännyin ja seisoin siskon takana ja katsoin sisään. Siskon mies pani vaimoani huoneen parisängyssä. Olivat riisuuneet vaimon pikkuhousut ja nostaneet mekon ylös että rintaliivit olivat näkyvissä. Siskon miehellä oli housut laskettu nilkkoihin. Perse laski ja nousi. Kiihotuin ihan helvetisti. Menin kiinni siskoon takaa ja otin rinnoista kiinni ja puristelin. Tunsin ohuen mekon läpi kovat nännit. Kiihotuin siskosta. Nostin mekon helmaa ja työnsin käden pikkuhousuihin ja siskon pilluun. Pillu oli todella märkä. Siskoa kiihotti panon katselu myös. Käänsin siskon nojaamaan parvekkeen kaiteeseen laskin pikkuhousut polviin ja työnsin takaa kyrpäni siskon kiimaiseen pilluun. Nussin eläimem kiimalla. Kielletty pillu tuntui kiihottavan hirveästi ja laukesin siskon pilluun kiimasta sokeana. Sisällä oli nussiminen loppunut ja nukkuivat selällään. Vaimoni pillu ja systerin miehen mulkku olivat kauniisti esillä. Mentiin siskon huoneeseen ja nussittiin parisängyssä kaksi kertaa ja nukuttiin aamuun. Loppuloman minä nukuin siskon kanssa ja vaimoni siskonmiehen kanssa. Kun tultiin Suomeen normaali elämä jatkui niinkuin ennenkin. Kielletty pillu on parasta mitä mies voi saada. Sovittiin että parinvaihtoa tehdään aina kun mahdollisuus. Suosittelen kokeilla.

6

10244

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sukulaispillu on kielletyin ja kiihottavin.

    • Anonyymi

      Olin 35.v kun työnsin kyrpäni sammuneen äitini 50.v spermaiseen pilluun jota isäni oli nussinut hetki aikaisemmin. En ole koskaan ollut niin kiimainen kun sillä hetkellä. Laukesin noin kymmenessä sekunnissa ja orgasmi pumppasi spermaa todella pitkän. Elämäni pisin ja paras orkku. Kielletty pillu on paras.

      • Anonyymi

        Äitisi on siis saanut sinut 15-vuotiaana?

        Fantasioihin perustuvat kirjoitukset ovat joskus tosi huonoja. Tällä kertaa fantasian kirjoittelija narahti heti ensimmäisellä rivillä. Mikä on jo saavutus.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Äitisi on siis saanut sinut 15-vuotiaana?

        Fantasioihin perustuvat kirjoitukset ovat joskus tosi huonoja. Tällä kertaa fantasian kirjoittelija narahti heti ensimmäisellä rivillä. Mikä on jo saavutus.

        Minun äiti on saanut minut 16v, ja minun luokalla oli tyttö joka tuli 15v raskaaksi. Se että sinä et ole elänyt oikeaa elämää, etkä tiedä siitä mitään, antaa sinulle hyvin heikot eväät narauttaa ketään yhtään mistään.


    • Anonyymi

      Nussimme kerran serkkuni kanssa (minä 13 vuotias ja serkkuni 15). Oli sukulais joulujuhlat. Vitsi sitä jännitystä että jäädään kiinni. Onneksi oli kuitenkin ovi kiinni ja ei jatkettu niin pitkälle että olisi orkku tullut

      • Anonyymi

        Siis ovi lukossa*


    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      71
      9635
    2. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      138
      8588
    3. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      105
      6739
    4. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      194
      5130
    5. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      173
      4879
    6. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      104
      3643
    7. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      170
      2531
    8. Paras muistosi

      kaivatustasi?
      Ikävä
      70
      2456
    9. Miksi miehen on hankala ymmärtää

      Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.
      Ikävä
      164
      2363
    10. Mitä sä musta oikein haluat?!

      Anna olla jo.
      Ikävä
      58
      2192
    Aihe