Jos tässä langassa keskityttäisiin vain ristikoiden käsittelyyn. Niissä jäi varmaan vielä kysyttävää.
IS Viikonloppu 14.-15.12.2024
9
329
Vastaukset
- Anonyymi
Mitään ei jäänyt epäselväksi. Miksi pakotat apuasi tänne? Mikset pysy omilla sivuillasi, jossa saat päsmäröidä? Tuntuu pahalta, että yksi häirikkö saa tuhota hyvän palstan.
- Anonyymi
Kaikilla on erittäin hyvin tiedossa, että kenenkä palstapölvästin typeryyden takia viikonlopun aikana syntynyt aikaisempi keskustelu tuhottiin. Tuo T-kirjaimella alkava pölvästi lähetti kymmeniä ja kymmeniä valituksia Suomi-24 ylläpidolle, ja marisi päiväkausia asiasta. Sen johdosta ylläpito poisti koko ketjun.
- Anonyymi
Jos säie ei olisi mennyt valheellisen väitteen esittämiseen, säie olisi voinut säilyä. Toistuvan valheellisen väitteen vuoksi säi lli syytä poistaa. Mutta näemmä enää ei sitten haluta enää käsitellä viikonvaihteen ristikoita tai vain ristikkoa - piiliksestä ei ole tullut kysymyksiä.
Tämän säikeen aloitus ei ollut päsmöröintiä vaan antaa vain mahdollisuus käsitellä ristikkoa ilman epäasiallisuuksia, joihin lasken kaiken, mikä ei suoraan liity ristikoihin. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos säie ei olisi mennyt valheellisen väitteen esittämiseen, säie olisi voinut säilyä. Toistuvan valheellisen väitteen vuoksi säi lli syytä poistaa. Mutta näemmä enää ei sitten haluta enää käsitellä viikonvaihteen ristikoita tai vain ristikkoa - piiliksestä ei ole tullut kysymyksiä.
Tämän säikeen aloitus ei ollut päsmöröintiä vaan antaa vain mahdollisuus käsitellä ristikkoa ilman epäasiallisuuksia, joihin lasken kaiken, mikä ei suoraan liity ristikoihin.Vegeman selittelee itsensä aina ulos tilanteesta kuin tilanteesta. Muiden vika aina - sekin merkki eräästä luonnehäiriöstä. Onnistui manipuloimaan tämän palstan ylläpitelijät. Ensi viikonloppuna tulee taas avaamaan iltissäikeen - kyllä varmaan tällä kertaa tulee kivat keskustelut.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos säie ei olisi mennyt valheellisen väitteen esittämiseen, säie olisi voinut säilyä. Toistuvan valheellisen väitteen vuoksi säi lli syytä poistaa. Mutta näemmä enää ei sitten haluta enää käsitellä viikonvaihteen ristikoita tai vain ristikkoa - piiliksestä ei ole tullut kysymyksiä.
Tämän säikeen aloitus ei ollut päsmöröintiä vaan antaa vain mahdollisuus käsitellä ristikkoa ilman epäasiallisuuksia, joihin lasken kaiken, mikä ei suoraan liity ristikoihin.Pysy poissa, leiki omalla hiekkalaatikollasi.
Anonyymi kirjoitti:
Vegeman selittelee itsensä aina ulos tilanteesta kuin tilanteesta. Muiden vika aina - sekin merkki eräästä luonnehäiriöstä. Onnistui manipuloimaan tämän palstan ylläpitelijät. Ensi viikonloppuna tulee taas avaamaan iltissäikeen - kyllä varmaan tällä kertaa tulee kivat keskustelut.
Syy poistoon oli selvä. Väite on osoittautunut täysin valheelliseksi. Lue
https://keskustelu.suomi24.fi/t/18321685/tapio-huuhaan-kuukauden-ristikot#comment-132856439
- Anonyymi
Jos näihin saisi apua.
"Nousijoille, Taase-täyn?- Anonyymi
Assat, tiili ja alen ne saattavat olla. T(a)aset(i)ili, täky -> ale ja assalta noustaan esim. nyssen kyytiin.
- Anonyymi
Eniten valheellisia väitteitä täällä esittää Tapio-Huuhaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude14913178Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta
Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t729621Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h959113Suomen velka kasvoi ennätysvauhtia - Mäkynen repostelee
– Velka kasvoi eniten tilaston historiassa, Mäkynen kirjoittaa. – Vuoden 2025 toisella neljänneksellä selvästi eniten k207746Giorgia Meloni vs Riikka Purra
Kyllä Italian pääministeri on kauniimpi ja seksikkäämpi, kuin Suomen valtiovarainministeri Riikka Purra. Mitä jotkut näk386724Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.1486158Ohhoh. Kokoomusvirkamiehen mukaan Suomessa ei ole työttömyyskriisiä
Kun kokoomuksen johtama hallitus epäonnistuu täydellisesti talouspolitiikassaan, niin aikaisemmin erittäin pahaksi määri153124En lähde armeijaan enkä siviilipalvelukseen
Maanantaina telkan uutisissa toistamiseen kerrottiin tästä luuserista, joka kärsii muka "masennuksesta", mutta nauraa rä3911209Aikuisten säälittävä käytös
Mikä mahtaa aikuisia hiertää ja mistä näin kovaa että alaikäisen pahoinpitelyn jälkeen vielä kirjotellaan täällä. Sana v71154YLE: Stora Enso Imatra aloittaa yyteet
www.hs.fi/talous/art-2000011528377.html Yle: Stora Enso aloitti muutosneuvottelut Imatran-tehtailla Metsäteollisuus|Yl841000