Tässä jokusia vuosia sitten kävin tanssimassa paikallisella tanssilavalla, hyvää musaa ja seinän vierusta täys ihania naisia ja miehiä oli puolta vähemmän. Kun orkesteri aloitti niin naiset siirtyivät hakuriviin melkein keskelle lattiaa, innokkaimmat eturiviin. Minä kun en ole mikään parkettien partaveitsi niin en pitänyt kiirettä hakea ketään. Kun ensimmäistä valssia oli tanssittu jonkun aikaa niin ilman hakijaa jääneet naiset palasivat istumaan seinän viereen. Sitten minäkin rohkaisin mieleni ja hain vähän varttuneempaa hyväkroppasta isotissistä naista parketille ja tanssi sujui ihan mukavasti ja juttelukin oli rentoa ja vapautunutta. hain illan mittaan muutaman kerran samaa leidiä tanssimaan ja tangossa oli kyllä eroottinen lataus ja "Sirpa" sanoi että rupes nännit nöpöttämään, siitä rohkaistuneena pyysin päästä saatille. Sirpa sanoi että on kyllä naimisissa mutta hän on saanut luvan käydä vieraissa ja heidän vintillä on huone johon on erillinen sisäänkäynti että tule sinne. Peräkanaa ajettiin heidän kotiin ja vintille mentiin, siellä heti suudeltiin ihania kielareita ja Sirpan käsi rupes hieromaan kullia housun päältä. kävin jo aika kuumana ja riisuttiin vaatteet ja Sirpa nosti ihanat suuret rinnat imettäviksi ja mulla kulli oli niin kiimassa että kiimatippa tuli kullin päähän, Sirpa otti kullin suuhun ja imu oli kyllä aivan taivaallista. Nuolin pillun ja työnsin kieltä niin syvälle kuin sain ja Sirpa vikisi. Sitten naitiin ja välillä huilattiin etten lauennut ja kun lopulta saatiin orkut samaan aikaan niin kyllä siinä voihkittiin niin että mieskin alakerrassa kuuli varmasti. Kyllä oli parhaimpia saattoreissuja ikinä ja seuraavatkin kerrat Sirpan vintillä muistan lopun elämääni.
Vastaukset 2
- Anonyymi
Tanssia paljonkin harrastaneena, koin tekstin hyväksi. Itse ei ole osunut vastaavaa.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 811234
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä30904Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19775- 46619
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13597Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja181572Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13570Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita123550- 28478
On ollut syyllinen olo viime päivinä
Olen niin täpöllä ollut sinussa kiinni tunteiden tasolla. Unet ja kaikki. Nainen, toisaalta tuntuu pahalta, mutta kun si23460