Elon Musk avaruus

Anonyymi-ap

Pitäisikö hänet lähettää kauas linnunradan reunaan?

13

718

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sehän olisi Muksun kiusaamista . Eihän siellä ole lastenhoitaja .

    • Anonyymi

      olisihan niitä hevonkuuseen lähetteviä ihan omista suuruudenhulluista sysmäläisistäkin, ei siihen muskia tarvita

    • Anonyymi

      Ei sananvapaus maistu ei..

    • Anonyymi

      Tämä Elon Musk on arvaamaton sekaantuja maailman politiikkaan sivusta vaikka ei ole mitään poliittista asemaa. Yleisten tietojen mukaan pysyttelee aina vaanTrumpin kartanolla, ei hyvä. Miks häntä ei käsketä mennä kotiinsa ?Ja on sekaantumassa juuri nyt Saksan sisäpolitiikkaan, sen äärioikeiston tueksi. Joku aika sitten Briteissä yritti sekoittaa en muista mitä sen politiikassa. Onks tällä miehellä mitään omaa järkevää tekemistä arkipäivikseen. Ei kai, yhtä hulinaa ja päähänpistoja.

      • Anonyymi

        No änkihän ne suomen demaritkin jenkkien vaaleihin koputtelemaan ovelta ovelle ja kehottaen äänestämään Harrisia. Sitä parempaa vaalivaikuttamista?


    • Anonyymi

      On tainnut avaruus unohtua tyystin Muskilta on tullut muuta meininkiä..

    • Anonyymi

      No miksikäs ei! Putin samaan kyytiin.

    • Anonyymi

      Lukupiiriläiset miehistöksi alukseen

    • Anonyymi

      Ei voi lähettää kun terveys ei riitä

      • Anonyymi

        Ei haittaa kun on yhdensuuntainen matka


    • Anonyymi

      Nyt kyllä tarvis tilaa Trumpetillekin . On kyllä aikoihin eletty kun kahden suurvallan johdossa tuollaisia hapentuhlaajia.

    • Anonyymi

      Teumpetti menköön juoksupoika Muskin kanssa, ja putleri tietenkin.

    • Anonyymi

      Musk on Asperger.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      85
      6304
    2. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      30
      3783
    3. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      28
      3140
    4. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      369
      1696
    5. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      33
      1388
    6. Upea peppuisella miehellä

      Upea peppuisella miehellä on upea peppu.
      Ikävä
      27
      1330
    7. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      46
      949
    8. Anteeksi kulta

      En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv
      Ikävä
      11
      946
    9. Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."

      Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:
      Tv-sarjat
      11
      870
    10. Tykkään susta todella

      Paljon. Olet ihana ❤️
      Ikävä
      42
      859
    Aihe