kosketus

se vei mennessään..
otti mut ohimennen..
se ei kysynny
satuiko minuun..mut
toivottavast se ei
vaadi morjestamaa

kun
mä
en
nyt
just..
halua
tietää....mitään...koskaan..enää...
1191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Viime runosi ovat olleet niin tuskaa täynnä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


n52 kirjoitti:

se vei mennessään..
otti mut ohimennen..
se ei kysynny
satuiko minuun..mut
toivottavast se ei
vaadi morjestamaa

kun
mä
en
nyt
just..
halua
tietää....mitään...koskaan..enää...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu