Kehitysvammasta haluan puhua jne

Anonyymi-ap

Kun Kehitysvammaisten kohdataan some sivulla kirjoitin koko ajan kehitysvammasta kohdataan some sivulla työntekijä kirjotti, että minä haukun muita ihmisiä joilla on myös Lievä älyllinen kehitysvamma ne muut ihmiset joilla on Lievä älyllinen kehitysvamma ne on sitä mieltä, että haukun.

Kehitysvammaisten tukiliitto j kehitysvamma puolella työssä olevat ohjaajat on taas sitä mieltä minun kohdallani on Kehitysvamma Ekko aiheena kehitysvammaisuus josta olen intensiivisesti kiinnostunut ja olen saanut väärin Lievän älyllisen kehitysvamman ja tuon tilalla pitäisi olla Autismi diagnoosi jota kukaan Kehitysvamma psykiatri lääkäri ei suostu selvitää.

Haluan puhua ja kirjoittaa kehitysvamma aiheesta ja kun kohdataan some sivulle ei hyväksy niitä jotka ovat intensiivisesti kiinnostunut Kehitysvamma aiheesta ja me itse ryhmän jäsenet ovat sitä mieltä olen saanut väärin Lievän älyllisen kehitysvamman kun en halua muokata kehitysvamma sanaa

Kysyn mihin saa kirjoittaa kehitysvamma aiheesta minulla täytyy olla oikeus kirjoittaa johonkin kehitysvamma aiheesta ilman, että muut ihmiset jatkuvasti kieltää minua puhumaan kehitysvamma puolella kehitysvamma aiheesta.


Se, että muut asiakaat jotka on myös saanut Lievän älyllisen kehitysvamman miksi ne ei voi ymmärtää kehitysvamma ei ole haukkuma sana siitä pitää puhua ja kirjoittaa kehitysvamma aiheesta suoraan.

Jos joku ihminen tietää mihin saan kirjoittaa kehitysvamma aiheesta sitten lopetan tänne kirjoittamisen heti.

T. Henna Maria Espoosta

0

169

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mitään järkeä?

        Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
        Ikävä
        127
        1914
      2. Noniin rakas

        Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
        Ikävä
        100
        1660
      3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

        Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
        Maailman menoa
        56
        1266
      4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

        Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
        Ikävä
        53
        1145
      5. Multa sulle

        Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
        Ikävä
        31
        988
      6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

        Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
        Ikävä
        51
        893
      7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

        Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
        Ikävä
        47
        886
      8. Onko sulla empatiakykyä?

        Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
        Ikävä
        44
        852
      9. Olet myös vähän ärsyttävä

        Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
        Ikävä
        37
        820
      10. Okei nyt mä ymmärrän

        Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
        Ikävä
        56
        798
      Aihe