Varavirtalähde tabletille/ läppärille?

Mikä on paras varavirtalähde tabletille ja läppärille? Minulla on 24 000 mAh varavirtalähde mutta se ei lataa kuin luurin. Tabletti eikä läppis lataudu sillä.
3233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin just hönö, mutta kuinka kovasti se kulkee kolmos-vaihteella.

Äänestä

Joku sellainen mökkeily/karavaanari virtapankki, jossa on 230V jännite ja tavalliset euro-pistokkeet. Niissä on myös usb liitännät kannettaville laitteille. Virtapankissa voi olla myös esimerkiksi valo pimeässä käytön avuksi ja mahdollisesti muitakin ominaisuuksia.

Kattele Googlesta hakusanalla varavirtalähteet 230V.

Äänestä

Vaihda piuha!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mikä on paras varavirtalähde tabletille ja läppärille? Minulla on 24 000 mAh varavirtalähde mutta se ei lataa kuin luurin. Tabletti eikä läppis lataudu sillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu