mikähän int2000 palveluille iski. kaikki olleet nurin jo pari tuntia.
nyt toimii jo www, ftp ei vastaa ja samoin mysql.
postit toimii miten lystää.
tainnut kyykähtää koko systeemi. onko kenelläkään lisätietoa.
int2000
5
598
Vastaukset
- jokke
on joo. Samoin oli viime viikolla yks yö yli 2 tuntia nurin. Olen heittänyt asiakaspalveluun kysymyksen mutta eipä ole vastausta kuulunut.
- 12345..54
kioiii kirjoitti:
Kannattaa lukea myös tiedotteet ko.firman sivuilta:
http://www.int2000.net/?act=tiedote&id=99siinäpä se.. kaikki kun oli nurin.
mutta mikä on semmonen "laitetila" mistä menee sähköt.. erikoista.. - tumppu1st
12345..54 kirjoitti:
siinäpä se.. kaikki kun oli nurin.
mutta mikä on semmonen "laitetila" mistä menee sähköt.. erikoista.....tavallinen konesali, joissa laitteet ovat ups:ien perässä. Eli sähkökatkon sattuessa niissäkin palvelimet menevät alas, mutta hallistusti.
Varavoimalaitteita ei yleensä käytetä kuin kriittisille palvelimille, jos sitä ajoit takaa.
-T
- ik3
int2000 kannataa pysyä erossa mikään ei toimi
ei vastata puheluihin eikä saa mitään asiakaspalvelua.
laskuttaa kyllä osataan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1911224Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221088- 48814
- 70810
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53750Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva49667- 33662
- 60659
- 52627
- 50605