Jokkarissa ja vähän muuallakin. Nimi oli Jaana ja asuit tosiaan Jämsässä.
Itse olin Hallissa Lentotekn. AUKissa 1980-luvulla
Jäin ikävöimään.
Olen tulossa Jyäskylään j olisi kiva tavata.
Terv. P. K.
Löytyisiköhän tätä kautta eräs tyttö Jämsästä, jota tapailin iltalomilla
20
1911
Vastaukset
- Anonyymi
Jaanasi pääsee pian eläkkeelle ja voi olla isoäiti..
- Anonyymi
40v on jo usein isoäiti.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
40v on jo usein isoäiti.
Korjaan virheeni .. ei nyt 40v sentään isoäiti vielä ole usein ainakaan🤣
- Anonyymi
Eipä sitä tarvii etsiä, tossahan se on vieressä. Ollaan oltu jo reilut 10 vuotta naimisissa.
PK - Anonyymi
No hei!🌹 Mukava kuulla sinusta. Mitä elämääsi kuuluu? Mielelläni tapaisin.💖 T:Jaana💋
- Anonyymi
voi kulta,ihanaa kun sä sanot noin.
- Anonyymi
Koska olet tulossa Jyväskylään?🌹 T:Jaana💋
- Anonyymi
En koskaan hähähää
- Anonyymi
huomenna=)
- Anonyymi
Asuuko päkä vielä jämsässä? Tapailimme 96-98
- Anonyymi
Muista nyt! Munkki päivässä pitää sinunkin pyllysi pyöreänä, äläkä pure yhtään enempää!🍩
- Anonyymi
Itse olin Hallin AUK:ssa ja meillä oli kyllä yksi PK porukassa. Mutta niin varmaan monessa muussakin saapumiserässä ja kurssilla.
Tämä ko. PK on NASAlla hommissa ja asustelee nykyisin Kaliforniassa ellei ole jo eläkkeellä.- Anonyymi
HUUTELOOOO TÄHKÄN LAURI TÄÄLLÄ HUUTELOOOO!
- Anonyymi
Saanko itsekin tätä kautta hakea erästä tyttöä, jonka kohtasin pari viikkoa sitten, olisikohan ollut torstaina 16.1, noin klo 12 aikaan, Paunun koulun läheisessä liikenneympyrässä, koskentien ja siltakadun liittymässä. Tämä tyttö käveli kolmen tytön ryhmässä, ja hän katsoi minua ja hymyili todella kauniisti. En osaa sanoa tästä kolmen tytön ryhmästä mitään muita tuntomerkkejä, kuin että he olivat noin 15-17- vuotiaita ja muistaakseni vaaleahiuksisia (ainakin tämä tyttö oli vaaleahiuksinen joka hymyili minulle). Voin antaa vielä toisen tuntomerkin tilanteeseen, joka tapahtui aivan hetkeä aikaisemmin; vastaani liikenneympyrässä tuli noin 5-6 nuoren pojan ryhmä, joista ainakin yksi ajoi pyörällä, ja hän kaatui pyöränsä kanssa maahan ylitettyään suojatien liikenneympyrässä siltakadun yli. Joten jos tämä tieto välittyy tälle tytölle niin kiitos, hän saa päättää haluaako tutustua. Hän ilmeisesti opiskelee Paunun koulussa tai siinä toisessa viereisessä koulussa?
- Anonyymi
SIKA SIKA SIKA!
- Anonyymi
Pekka!
- Anonyymi
Eiköhän se mummu ole jo mullissa
- Anonyymi
onko näin JN onko näin,toki hieman voi olla JN toki vain hieman...
- Anonyymi
Määkin haluun
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?1285434Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell1533078- 282567
PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä
Toivottavasti on s i n i v u o k k o nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w4492345- 2012275
- 1811772
Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka
Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale1201391Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi
Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.361202Miksi epäilit kaivattusi kiinnostuneen
Juuri sinusta? Mihin piirteisiin hän aikanaan saattoi sinussa ihastua? Olivatko ne yhtään samoja asioita joihin itse iha721016Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?83975