Näkevätkö homot seksiunia?

Anonyymi-ap

Itse näin viime yönä että menin johonkin tyhjään omakotitaloon ja yläkerran huoneessa oli korston näköinen mies jolla punainen ruhje poskessaan. Kysyin että mitä tekee siellä ja vastasi että "odottaa hakijaa". Itse sanoin ettei ole tarkoitus olla epäkohtelias mutta että onpa siinä "miehisen näköinen mies".

Istuin alas ja yritin soittaa matkapuhelimella jonnekin mutta puhelin ei toiminut. Sutten meni sähköt ja tuli pilkkopimeää. Mies istuutui viereeni ja sanoi että hänhän on mielestäni "miehinen mies" ja kietoi käsivartensa harteitteni ympäri. Sitten heräsin.

Unessa oli enemmän painajaisen tuntu kuin seksiunen.

9

458

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Taisit juuri itse vastata tuohon kysymykseen. Eli kyllä te näette samalla lailla kuin heterotkin.

    • Anonyymi

      Olen sitä mieltä, että unet pohjautuvat jotenkin aikaisempiin kokemuksiin ja tapahtumiin. Ne tuntuvat muuttavan muotoaan mitä ihmeellisimmin, mutta jotain aikaisempaa kokemusta niissä taitaa olla jossakin muodossa.

    • Anonyymi

      Minun ei tarvitse nähdä seksiunia koska pääsen panemaan hereillä, toisin kuin homot.

      Heteropride

      • Anonyymi

        Maksullisia ei lasketa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Maksullisia ei lasketa

        Päivän paras taas sai naurut 😂😂😂😂


    • Anonyymi

      Olen vielä aikuisena miehenä nähnyt muutaman kerran unta että minut piiskataan. Unet johtuvat ehkä siitä, että pelkäsin miehiä aika vanhaksi, varsinkin humalaisia.

    • Anonyymi

      Kun sais edes nukuttua…..

    • Anonyymi

      Näin taas seksiunta, että minulla seisoi. Valveilla ei koskaan onnistu ja maksullisetkin pettyivät.

      Heteropride

    • Anonyymi

      Oon vetäny koko päivän käteen, kun vaimo ei taaskaan suostunu antamaan.

      Heteropride

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.

      Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.
      Joensuu
      200
      4685
    2. Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki
      Maailman menoa
      38
      3240
    3. Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan

      eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma
      Maailman menoa
      34
      2939
    4. PÄIVÄN PARAS: Nigerialainen haki turvapaikkaa Suomesta, lähti takas huilaamaan

      kotimaahansa, koska turvapaikan saaminen kesti niin kauan. Ja tämän kertoo ihan Yle, eikä yhtään toimittaja kyseenalaist
      Maailman menoa
      84
      2903
    5. Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella

      Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne
      Maailman menoa
      60
      2806
    6. Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle

      Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv
      Maailman menoa
      90
      2645
    7. Pidennetään viikko 8 päiväiseksi

      Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest
      Maailman menoa
      14
      2381
    8. Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?

      "Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k
      Maailman menoa
      100
      2169
    9. Miksi eristäydyt?

      Onko jokin syy kun vetäydyt omiin oloihin?
      Ikävä
      147
      1502
    10. Missä me nähtiin viimeksi nainen

      Paikka ja siitä vähän kuvailua. Mitä kohtaamisessa tapahtui?
      Ikävä
      63
      1168
    Aihe