Itse näin viime yönä että menin johonkin tyhjään omakotitaloon ja yläkerran huoneessa oli korston näköinen mies jolla punainen ruhje poskessaan. Kysyin että mitä tekee siellä ja vastasi että "odottaa hakijaa". Itse sanoin ettei ole tarkoitus olla epäkohtelias mutta että onpa siinä "miehisen näköinen mies".
Istuin alas ja yritin soittaa matkapuhelimella jonnekin mutta puhelin ei toiminut. Sutten meni sähköt ja tuli pilkkopimeää. Mies istuutui viereeni ja sanoi että hänhän on mielestäni "miehinen mies" ja kietoi käsivartensa harteitteni ympäri. Sitten heräsin.
Unessa oli enemmän painajaisen tuntu kuin seksiunen.
Näkevätkö homot seksiunia?
9
549
Vastaukset 9
- Anonyymi
Taisit juuri itse vastata tuohon kysymykseen. Eli kyllä te näette samalla lailla kuin heterotkin.
- Anonyymi
Olen sitä mieltä, että unet pohjautuvat jotenkin aikaisempiin kokemuksiin ja tapahtumiin. Ne tuntuvat muuttavan muotoaan mitä ihmeellisimmin, mutta jotain aikaisempaa kokemusta niissä taitaa olla jossakin muodossa.
- Anonyymi
Minun ei tarvitse nähdä seksiunia koska pääsen panemaan hereillä, toisin kuin homot.
Heteropride- Anonyymi
Maksullisia ei lasketa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Maksullisia ei lasketa
Päivän paras taas sai naurut 😂😂😂😂
- Anonyymi
Olen vielä aikuisena miehenä nähnyt muutaman kerran unta että minut piiskataan. Unet johtuvat ehkä siitä, että pelkäsin miehiä aika vanhaksi, varsinkin humalaisia.
- Anonyymi
Kun sais edes nukuttua…..
- Anonyymi
Näin taas seksiunta, että minulla seisoi. Valveilla ei koskaan onnistu ja maksullisetkin pettyivät.
Heteropride - Anonyymi
Oon vetäny koko päivän käteen, kun vaimo ei taaskaan suostunu antamaan.
Heteropride
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll251121Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän541108Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl515844- 50834
- 46745
- 37669
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30626Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan62624Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE182619Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘40597