Mietin mikä on mun vaate tyylin nimi. Käytän löysiä housuja ja tiukkaa yläosaa, Saatan pitää löysää ylä osaa ja tiukkaa mustia jumppiksia. Mun väripaletti on aika tumma.
Vaate tyyli
7
397
Vastaukset
- Anonyymi
Mums mums🍩🍩
- Anonyymi
JäpyänLassi muuttanut.
- Anonyymi
Sun vaatetyyli on tässä kokonaisuudessa casual!
- Anonyymi
Ketä kiinnostaa sinun vaatetyyli? Tai vaikka ei olisi vaatteita lainkaan.
Täysin tyhjää palstantäytettä.- Anonyymi
Jaaa-a. Teinihöttöä ja haaveita, että joku olisi kiinnostunut jonkun tuntemattoman, kakaramoisesti pukeutumistaan kuvailevan tyypin "pukeutumismausta".
Etsi jokin toinen keskusteluketju, ehkä Suomi24-palstoiltakin löytyy jokin tyyliin ja pukeutumiseen liittyvä. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jaaa-a. Teinihöttöä ja haaveita, että joku olisi kiinnostunut jonkun tuntemattoman, kakaramoisesti pukeutumistaan kuvailevan tyypin "pukeutumismausta".
Etsi jokin toinen keskusteluketju, ehkä Suomi24-palstoiltakin löytyy jokin tyyliin ja pukeutumiseen liittyvä.Tää lapuan nössö ei käy täysillä pöntöillä
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.115934- 882993
- 462852
- 522443
- 142353
- 462294
- 252271
Pitäis vaan lopettaa
Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei132180Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa -kaudesta
Unelmia Italiassa -sarja on ollut supersuosittu ja uutta kautta on odotettu. Nyt on tullut se aika, että TV-katsojat pää71933Salatut elämät: Lola Odusoga -paljastus - Tämä suosii tiettyjä Salkkarit-faneja!
Salatut elämät vetää katsojia tv-ruudun äärelle jaksosta, kaudesta ja vuodesta toiseen. Tähän mennessä sarjaa on nähty j81861
