Minä niin mielelläni haluaisin

Lähteä Mumbaihin. Olisiko jotai lihavaa matkaseuraksi, joka tietty maksaisi kaikki kulut?
5310
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Minä somalinainnen haluta sina matka. Mina maksaa kelarahaa matka

Äänestä
  • Aivan sama, kunhan jotain " irtoaa", ei ne aikaisemmatkaan mitään koristuksia ole olleet, maksajiksi ja viihdyttämään.

    Äänestä

Laita vaaleanpunainen rynkkymekko läskien päälle, niin Mumbai on taattua.

Äänestä

Vanhalle miehelle Mumbaissa on liian kuumaa ja kosteaa, ei kunto kestä.

Äänestä

Lihava lompsa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Lähteä Mumbaihin. Olisiko jotai lihavaa matkaseuraksi, joka tietty maksaisi kaikki kulut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu