Posti muutti

Nyt uusi posti palvelee Kuhmossa. Hyvät ja isot tilat, ja kauniit naiset hymysuin. Kyllä kannattaa käydä...
4795
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Postiauto ajaa ja viskaa uudet postit että postilaatikko vaan jysähtää. Se on sitä lentävää asikas palvelua se.

Äänestä
  • Eihän nuo postit näötulevan ollenkan ,ja väärään laatikkon laetetaan mitä on.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Eihän nuo postit näötulevan ollenkan ,ja väärään laatikkon laetetaan mitä on.

    No kappas vuan.

    Äänestä

Nyt kaikki poikamiehet itellaan

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nyt uusi posti palvelee Kuhmossa. Hyvät ja isot tilat, ja kauniit naiset hymysuin. Kyllä kannattaa käydä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu