On 1,2 pensiinikone vm 2013,vaikka moottorilämpötila on ihan normaali 90˚ niin sisältä ei auto lämpene kunnolla,etenkään varakuskin puolelta,on käytetty korjaamolla vian takia mut ei ole saatu kuntoon ?? Onko jollain ollut samanlaista vikaa ja millä saatu kuntoon ? Vitsit vähissä…..
Miksi Wolkkari 1,2 ei lämpene sisältä ?
Anonyymi-ap
4
211
Vastaukset
- Anonyymi
Vie merkkikorjaamolle.
- Anonyymi
Onneksi auto saa kuskin muuten käymään kuumana.
- Anonyymi
Sulje ikkunat.
- Anonyymi
Olisko vesiventtiili jumissa> lirautettu väärän väristä jäähäriä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.4295001Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1262043- 1461700
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko751385Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass151326Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔801231Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise181229Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään701138- 701118
- 381060