Olin (mies 38v) yhtenä päivänä uimahallin parkkipaikalla kun viereeni parkkeerasi toinen toyota yaris mieskuski. Minulla on vm 2018 yaris hybrid. Hän rupesi siinä flirttailemaan ja kutsui minut kylään. Vau.. nyt tais käydä flaksi. 💖
TOYOTALLA saa MIEHIÄ !
8
183
Vastaukset
- Anonyymi
Mirai sateenkaaren väreissä.
https://www.toyota-europe.com/news/2023/pride-2023 - Anonyymi
Sanoisin, että Toyotalla joudut tyytymään miehiin.
- Anonyymi
Maailma on muuttunut, kaikki kukoistaa nykyään kuten skoodan helmat sateenkaaren väreissä kun Palle ja Håkan antauvat kiihkeään syleilyyn Ochtaavian hiostavassa kabiinissa.
- Anonyymi
Ei saa miehiä, vaan homppeleita.
- Anonyymi
" mieskin voi synnyttää "
En viitsi sanoa mitä
ikkunan avaaminen auttaa
aina - Anonyymi
Nyt kiinnostaa !
- Lavrov - - Anonyymi
Aina kun näen miehen Priuksen ratissa, niin minulla alkaa jöpöttämään. Valitettavasti Priuksella ajelee enimmäkseen vanhat naiset ja se vie halut heti.
T:Tero Of Finland- Anonyymi
Oi, mikä ajatusten Tonava siinä röpisee.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1017593
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?1075708- 835087
- 1394476
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan113180- 542889
- 532792
- 612407
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102404Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562006