Omaperäistä

Sivut ovat omaperäiset, mutta mitä pitäisi tehdä?
Olisin neuvoista kiitollinen.

http://kotisivu.dnainternet.net/muhojuha/
3301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vilkaisin, ja mieleen tuli aluksi
-Pistä tuo kamala kutistuva otsikko kiinteäksi
-mainokset yhteen paikkaan
-selkeä jaottelu linkkeihin selvillä väliotsikoilla

Äänestä

Millä tavalla nuo sivut ovat omaperäiset..? Linkkejä ja sekasotkua täynnä koko sivut! huh..

Äänestä

kyllä se siitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jussi kirjoitti:

Sivut ovat omaperäiset, mutta mitä pitäisi tehdä?
Olisin neuvoista kiitollinen.

http://kotisivu.dnainternet.net/muhojuha/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu