Tekoälytön pilannut youtubenkin

Anonyymi-ap

Olevinaan suomalaisia kanavia kun tekoälytön lukee suomeksi päin peetä ja videoon lisätty tekstejä huonolla suomella. Tekoälytön myös vastailee kommentteihin kanavan "omistajana" ja luultavasti tekeekin kommentteja. Ei kukaan suomalainen uskoisi noita ihmisen lukemaksi kuten joku väittää ja tekoälytön vastaa aivan samalla tavalla. Hyvä esimerkki Elämä valojen jälkeen -kanava.

https://www.youtube.com/watch?v=TWddWUmeiXY
Chumlee tuomittiin tämän jälkeen elinkautiseen vankilaan Pawn Stars -videolla aloituskuvassa teksti: tuomittu elämään. Lukee tyhjänpäiväisiä asioita, kuvat ei liity selostukseen ja tuomiokin oli 3 vuoden valvonta huumeiden ja aseiden takia, sekin selviää vain muualta. Olevinaan isoja rahasummia, mutta tekoälytön lukee 20 0, 40 0 jne.

Betty Whiten videolla aloituskuvassa teksti salaus paljettu... Tälläisiä ei pitäisi kenenkään katsoa, minulle riitti tuo yksi video tai kuvakooste paremminkin.

Aikaisemmin kääntäneet otsikot suomeksi, ne käänökset sai estettyä, saisipa kaikki tekoälyn telemät videot ja kanavat estettyä automaattisesti. Onneksi voi estää koko kanavan selaimen lisäosalla.

8

885

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Toinen ärsyttävä on aloituskuvat monilla videoilla mitkä ei liity mitenkään videoon. On vaikka junan pituinen rekka tai mitä tahansa älytöntä. Ne saisi estettyä laittamalla aloituskuvan tulemaan keskempää videolta, mutta sitten jää kunnollisten kanavien aloituskuvat ja otsikot pois. Kuukkeli tuhoaa kaiken, mahdollsimman paljon katseluita ja mainoksia vaikka videoissa ei olisi mitään perää. Onneksi ainakin ne mainokset saa estettyä.

      • Anonyymi

        Juu niitä valekuvia ollut jo vuosia.


      • Anonyymi

        AVAAJALLE: Pitäisikö sinulle harkita lääkerobottia


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        AVAAJALLE: Pitäisikö sinulle harkita lääkerobottia

        SINUN pitää harkita sitä lääkerobottia. Vaihtoehtoisesti voit luopua linuksista ja hommata erinomaisen Windowsin tilalle.

        Silloin poistuvat monet muutkin mielenterveysongelmat!


    • Anonyymi

      Ei ole mitään pilannut!

      • Anonyymi

        Vaiko sittenkin kaiken? Mitäpä ihmisten täällä sitten pitäisi tehdä jos tekoläjäys hoitaa jo kaiken - kun ei niitä videoita kestä katsoakaan.


      • Anonyymi

        Pitäisikö sinulle harkita lääkerobottia


    • Anonyymi

      Joistakin tullut aivottomia otuksia mitkä tollottaa netistä robottimaisesti mitä tahansa, vaikka tekoälyttömän tekemiä videoita tai toisten pelistreameja.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      123
      3742
    2. Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd

      Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai
      Maailman menoa
      31
      2799
    3. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      7
      2725
    4. Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa

      Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl
      Maailman menoa
      132
      2363
    5. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      8
      2224
    6. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      38
      1746
    7. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      58
      1126
    8. "Sanna Marinin kirja floppasi", kertoo eräs median otsikko

      "Miljardien tappio - Sanna Marin vaikenee", kertoo toinen otsikko. Marin ei siis siinä kirjassaan kerro sanallakaan For
      Maailman menoa
      82
      1029
    9. Oot kyl rakas

      Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t
      Ikävä
      36
      1020
    10. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      75
      994
    Aihe