Donald Trump; presidentti, entinen ja tuleva; oikeudessa tuomittu rikollinen; tapavalehtelija - on kummalla tavalla usein esillä ufo kuvioissa. ET mainosti häntä ennen hänen mennyttä presidenttikauttansa, Michael Salla mainostaa yhä, Haim Eshed kertoi hänen aikoneen julkistaa ETeet presidenttinä ollessaan ja hetikohta virkaanastujaisten jälkeen hänen odotetaan kertovan totuuden amerikan dronelennoista.
Rumpin puheet Kanadan ja Grönlannin liittämisestä Yhdysvaltoihin - eivätkö ne olekin epäilyttäviä merkkejä jostain mahdollisesta vanhan ihmisen aivosairaudesta? Hänen virkakautensa saattaa päättyä ennenaikaiseen viraltapanoon, meinaan.
Trumppi ja ufot
2
360
Vastaukset 2
- Anonyymi
Grönlantilaisista 54% haluaa liittyä USA:han, 38% ei halua liittyä ja loput ei tiedä.
Trump on maailman toivo ja maailmanrauhan toivo.
Trump voitti ylivoimaisesti vaalit, vaikka Suomessakin kommarit ja muut työttömät taiteilijat hehkutti Harrisin olevan varma voittaja.
Trump ei ole rikoksia tehnyt, vaan vain pani upeaa aikuisviihdetähteä, jota jokainen heteromies olisi pannut. Sitten Hillary Clinton maksoi pornotähdelle että kertoo asian julkisuuteen, vaikka Trumpin asianajaja oli jo maksanut siitä että ei kerro.
Asianajaja teki siinä virheen että maksoi hyssyttelyrahat väärältä tililtä ilman veroja. - Anonyymi
Kun Trump ja Musk haukkuvat henkilöitä nimityksin niin oikeuttavat käyttää itseensäkin samoja nimityksiä. Hammurapin tyyliin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun
Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid135865En jaksa
Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene43629Minkälainen nainen
Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi21578Kissa eli kivuissa useita viikkoja
Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.110543- 36532
Jos meillä olisi yhteinen koti
Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal50525- 49490
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et33461Martinan mauton tyyli
Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää119452Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni22417