Katsokaa, tulee pentutehtailusta juttua! "Valkealan koiratehtaan julma tarina"
TV 2 tänään klo 21
Erämies!
11868
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
juups. kyllä ollaan katsomassa, olen laittanut oikein muistiin sen että muistaa katsoa! aika kamalaa katsottavaa kyllä varmasti on... kun miettii millasissa oloissa ne eläimet on ollut siellä.
Toivottavasti edes yksi kansanedustaja vaivautuisi katsomaan, liikaa varmaa toivottu.Paapominen jatkuu....
olen samaa mieltä kanssasi. toivottavasti edes yksi juu katsoisi tuon ohjelman, niin vois ruveta jotain tapahtumaan!
TÄYTYY KATTOO...
Katsoa täytyy , vaikka hiton kiukkuiseksi tulee , kun tälläista Suomessa voi tapahtua. Eikä eka kertaa ...
murhetta. Koirani oli pihalla, kun ohjelma alkoi ja ryntäsi sisään kuullessaan pelastajansa äänen televisiosta. Ei ole Nalle koskaan aiemmin ollut kiinnostunut mistään tv-ohjelmista, mutta Helena kahden musta pikkuisen kanssa sai koirani pysymään tv:n ääressä niinkauan kuin Helena oli äänessä.
Ne kaksi mustaa pikkuista näin ensi kertaa talvella. Olivat kovasti piristyneet siitä. Silloin istuivat häkin perällä vierekkäin värjötellen ja pelokkaina.
Ottaa päähän tuo tehtailu. Tekisi mieleni toimittaa kyseinen hlö mielentilatutkimuksiin, jos olisi valtuudet tehdä jotain hänelle. Ei täysijärkinen kiusaa eläimiä noin.
Joku sanoi toisessa ketjussa, että eläimet pitäisi lopettaa. Ei minun mielestäni. Ainoastaan, jos on pahasti sairas eikä ole toivoa parantumisesta lopetus on hyvä konsti. Meidän Nalle on näitä uhan alla olleita kaltoin kohdeltuja ja nyt makoilee tyytyväisenä tuossa lattialla. Entinen remmirähjä on tyytyväinen eläkepäiviinsä.
katon joka tapauksessa..
Älytöntä tollanen...
milloin tulee uusintana vai tuleeko? Onnistuin ...kele missaamaan koko ohjelman :(
tänään kakkoselta klo 13.35,Ajankohtainen kakkonen.
tän ohjelman karuista koirista näytettyjen pätkien takia tekisi mieli pistää se hullu häkkiin ja kiduttaa jos ei olisi lakia estämässä.