olenko tyhmä vai mikä. Muuten kaikki on toiminit ihan ok mutta en voi kirjoittaa viestiä enkä edes vastata viestiin. Täytyykö odottaa vielä että rupeaa toimimaan vai mitä tulisi tehdä. Kiitos!
Tomii, mutta...
Nimetön
3216
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Jos kirjauduit nyt ensimmäistä kertaa palveluun uudistukseen jälkeen, alkoi automaattisesti tilisi päivittyminen. Vanhat viestit ym. tiedot alkoivat siirtyä uuteen ulkoasuun. Valitettavasti et voi kirjoittaa tai vastata viesteihin niin kauan kuin päivittyminen on käynnissä.
Odota ainakin kymmenen minuuttia. Kirjaudu ulos ja yritä uudelleen.
uudistus takkuilee? tein koelähetyksen toiseen perheemme mailiosoitteeseen - tuli perille, siis lähti normaalisti suomi24 postista (vanha ulkoasu edelleen?, vai uusiutuuko sekin?), mutta kun tein toisinpäin, eli lähetin toisesta mailista suomi24 osoitteeseeni, bongasi takaisin re: automaattivastaus että olisin muka nettipostilomalla jne..heinäkuun puoleen väliin, malta odottaa vastaustani..jne ja alla vielä minun nimeni ja hymynaama ;-)
roskapostia, virus, ?? mikä ihme?? itse en ole semmoista automaattivastausta todellakaan kirjoittanut!! Haloo!!
pääse kirjoittaan viestiä.Olen kokeillut jo useampaan otteeseen sulkea ja kirjoittaa. onko nyt maltti vaan valttia. kuukauden päästä naurattaa vain ku muistelee.