On olemassa ihmisryhmä jolle kaikki kaikessa on lihakset, he viettävät paljon aikaansa peilisaleissa ja napsivat pillereitä saavuttaakseen mavensa.
Aikansa kutakin kuitenkin, jonka johdosta kyseisen naisen varpaat ja jalat kyllä on julkaisussa, vaan ei yläkroppa, eikä varsinkaan haaveilluusiokotihotellinsa pihalla.
https://aijaa.com/QfSnFD
Aikansa kutakin kuitenkin, jonka johdosta kyseisen naisen varpaat ja jalat kyllä on julkaisussa, vaan ei yläkroppa, eikä varsinkaan haaveilluusiokotihotellinsa pihalla.
https://aijaa.com/QfSnFD
Vastaukset 5
Vanhimmat
Julkaisussa on myös jonkun Korealaisen miehen Korealaiset lapset ja yksi baarituttavuuslutka joista kyseinen miehen kropassa elävä nainen on rakentanut itsellensä haaveperheen josta perheestä luonnollisesti on mahdoton julkaista perheräpsyä haaveilluusiokotihotellin hotellin uima-altaan reunalta.
Kenelläkään tässä maailmassa ei ole niin vääristynyt minäkuva kuin Posso Possukalla.
Äijällä on 50 kiloa ylipainoa, ÄO saman verran ja ei muuta kuin jatkaa sitä mitä on tehnyt jo kymmenen vuotta. Jaksaa puhua muiden pallomahoista oma maksa pullollaan kun läskiä on niin paljon että sitä on kämmenselässäkin. https://ibb.co/wLFdcCP
Vielä kun sama paksukainen luulee olevansa nokkela älykkö niin on maailmankirjat sekaisin.
Maailmaan mahtuu paljon sanoja vaan ei perhepotrettiräpsyä haaveilluusioeedenistä.
Appelsiinikainalot tarvitsevat myös internettukea faneiltansa.
Missä ovat räpsyt kuksastasi Chiang Maissa?
Chiang Maissa.