Mulla Micro-ATX kotelossa Celeron 533 MHz prossu, otin aikoinaan kovaäänisen prossutuulettimen kokonaan pois eikä erillistä kotelotuuletinta ole. Jäähdytyksen hoitaa ainoastaan siili ja virtalähteen tuuletin. Emon lämmöt 50:n pintaan ja prossun 60-65 astetta. :O
Mitäs mieltä tästä
cel
1
297
Vastaukset
- pjotr
pitäisi?ei noissa ensimmäisissä Pentium koneissakaan prossutuuletinta tarvinnut.jos toimii niin hyvä niin.taloudellinen menetys ei olisi kuitenkaan merkittävä jos poksahtaisi,vai?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.733774Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k92031Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2261353- 1351256
- 1121148
- 1111125
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil701040Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik61005- 60984
- 35896