Takana elämän kokemusta ja puhumattakaan että kokisi seksuaalista kulttuuria, niin on vaikea edes löytää uusia ystäviä.
Koettu elämä estää olemasta helppo, kevyt.
Tarvitaankin jonkun ylikasvaneen ohjeita kuinka olla seksuaalinen kaikesta huolimatta ja elämän kokemuksensa kanssa.
Voi olla että seksuaalitrendi kulkee vuoroissa, että kun aika tulee, että aikuisista vanhemmista tulee trendikkäitä, niin silloin vasta voisi onnistua paremmin.
Jos sivistyksessä on järkeviä ykkösiä, jotka sen lisäkseen ovat naimattomia, niin voi miettiä, että syntyykö sen takia Irakiin lapsiavioliitto kulttuuri uudestaan sivistyksen keskelle?
Ehkä globalisaatiossa nähtäisiin paremmin eri kulttuurien vaihtosuhteita, että olemme toisistamme riippuvaisia.
Yliaikuisen seksiopas
Anonyymi-ap
0
80
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 123179
- 181811
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit191692En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321575- 731563
- 231511
- 281360
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91344Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111284Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui341262