Olen pumpannut häneen jo litratolkulla siementä ja mitään ei tapahdu, en vain jaksa enää. Seksistä on tullun täysin mautonta suorittamista. En tiedä kummassa on vika mutta minä en enää jaksa. Voisiko joku toinen mies tulla välillä yrittämään, lupaan kasvattaa lapsen kuin se olisi minun oma.
Muijani ei tule raskaaksi
11
379
Vastaukset
- Anonyymi
Injektiot........
- Anonyymi
Mä voin tulla!
- Anonyymi
Minkä kokoinen tuo muijjas on?
- Anonyymi
Muija sanoi että koolla ei ole merkitystä, kunhan siemen on toimivaa. Yrittää selvästi laittaa asiaa minun syyksi, mutta ei se mitään kun kakara täytyy saada.
- Anonyymi
Kun olet tuolla asenteella liikenteessä ja puhut rumasti aiheesta, niin ei ihme, kun ei nappaa. Toivottavasti nainen löytää paremman kumppanin itselleen.
- Anonyymi
Hienosti sanottu. Olen samaa mieltä.
- Anonyymi
Koita etukautta ykköseen.
- Anonyymi
Arwidista löytyy siemenlinkoja kyllä. Mutta jos haluaa että perimä olisi hyvä, niin kannattaa tarkoin harkita ja selvitellä vaikka kautta rantain niin fyysiset kun henkiset kyvyt spermaajan suhteen. Ethän halua että lapsesta tulee jotenkin vajaa tms.
- Anonyymi
No mutta sitten pitäisikin katsella Orimattilan ja ehkä koko Suomen ulkopuolelle jos ei halua että lapsesta kasvaa täysin vajukki.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No mutta sitten pitäisikin katsella Orimattilan ja ehkä koko Suomen ulkopuolelle jos ei halua että lapsesta kasvaa täysin vajukki.
Ehdottomasti pitää. Orimattilalainen geeniperimä on heikko. Sen näkee kun katselee kylillä ympärilleen. Heikkoa on nuoresta vanhaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No mutta sitten pitäisikin katsella Orimattilan ja ehkä koko Suomen ulkopuolelle jos ei halua että lapsesta kasvaa täysin vajukki.
Naapurin Jorree kun käyttää niin tulee lisää persuja, ei hyvä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986148KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495617Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522649Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521042066Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071778- 1241717
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191613Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801267- 731187
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään33998